::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reclamatie amore

In jos 
+3
ingerul
amoRe
Io[N]uT
7 participanți
AutorMesaj
Io[N]uT

Io[N]uT


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyMier Sept 02, 2009 3:40 pm

Nickul tau : Io[N]uT
Ora / data : 16:14 / 02.09.2009
Harta : fy_snow
Admin acuzat : amoRe
Motiv : jukm si mi'a dat fuckoff
Dovada : dupa ce am primit fuckoff nu am mai intrat
Martori : Bubulina, BaBa, TURKULET nu stiu daca au fost atenti si daca vor sa ma sustina

Nu stiu unde se gasesc asa admini prosti ca amore.
Am primit doua fuckoff-uri si multe altele de la el fara nici un motiv.
Azi am atras atentia pe server ca era unu care avea un pik de aim, el a zis sa nu comentez daca nu stiu juca si apoi i-am raspuns ca este si solitaire in retea daca vrea sa joace dupa aceea am primit fuckkoff.
Mai baiatule te-a facut mama ta cu cel mai mare admin? Vad ca dai kick, ban fuckoff la bulan.Nu ai altundeva unde sa te joci? Fa o cerere la guvern sa iti faca un parculet de joaca aproape, daca suferi de admin.In loc sa verifici codatii ca sunt multi pe server ma verifici pe mine sa vezi daca stiu instala cs-ul din nou ?
De ce alti admini nu au probleme cu mine?
Reclamatie amore 2n1rl1d
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Reclamatie amoRe   Reclamatie amore EmptyMier Sept 02, 2009 11:05 pm

nu stiu la ce ai mai postat ss-ul ala fiindca nu isi are rostul cu o zii inainte m-ai injurat si stii bine daca as da destroy ban gag cum spui tu fara motiv de ce nu le-am dat si la ceilalti?ti-am spus alaltaieri taci si joaca nu mai comenta fmm de prost si etc mi-ai spus..
Sus In jos
ingerul
Newbie
Newbie
ingerul


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localizare : sm
Data de inscriere : 28/07/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 12:26 am

asa patesc smekerasii
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Reclamatie amoRe   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 2:08 am

N-am eu treaba cu el sa joace insa sa nu mai injure si sa isi vada de treaba ca ceilalti:)!bafta Reclamatie amore 596671
Sus In jos
Io[N]uT

Io[N]uT


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 9:05 am

Nu cred ca te-am injurat ! Pe deasupra esti si mincinos coptile, dak tot insisti ca eu te-am injurat de ce nu arati cand te-am jignit (fmm etc.)?.Am postat ss-ul pentru asa zice in model si in regulament sau in alte reclamatii "sa demonstrez".Dar tu ca admin ar trebui sa stii ! Dar ieri ce am comentat de mi-ai dat fuckoff pt a 2 oara ? Ca am zis ca este solitaire in retea ? Ai ceva cu capu baiete ! Vezi ca umbla codatii pe server si tu vrei sa vezi daca stiu instala cs-ul din nou.
Vad ca amore a mai avut reclamatii si va mai avea !
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 9:59 am

moldovene numa gesturi de incult ai in tine intri , non stop zici "ce echipa de boti am" si etc ieri ai luat fuckoff pt injuratura de alaltaieri si bonus fiindca ai ip dinamic!comportament neadecvat asta e motivul Shocked
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 10:13 am

Dati-l afara pe amore! jos anarhia! jos hotia!jos dudele din dud! bre,Ionut...nu am fost eu martor la ceea ce s-a intamplat insa nu prea cred ca iti dadea kick/destroy/ban degeaba! din cate il stiu,e baiat bun! Mi-a trimis tenisi prin colet,apropo! Multumesc amore,multumesc!Smile) eu zic sa treci peste ce s-a intamplat cu mentiunea ca nu o sa aiba nimeni nimic cu tine daca te comporti civilizat!Hai ca deja ma doare capul de la cafea! Je te pup,comme on dit on francais! Very Happy
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 10:18 am

Mor de astia cu "mai copile" . =]
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 11:47 am

cu pla sPD Very Happy:D alecsa funny:))!
Sus In jos
AnNytZza
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
AnNytZza


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 33
Localizare : Valcea
Data de inscriere : 17/01/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 12:13 pm

Ce cearta urata, si eu ma bag cu japca =]
Ma rog, ar cam trebui inchis, ca din cate vad, amore a procedat corect, asa ca nu va mai agitati ca Orangina [ shake it your way ] , sorry de off, nu ma puteam abtine
>;d<
Sus In jos
http://anyta-anyta.hi5.com
Io[N]uT

Io[N]uT


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 12:47 pm

amoRe a scris:
moldovene numa gesturi de incult ai in tine intri , non stop zici "ce echipa de boti am" si etc ieri ai luat fuckoff pt injuratura de alaltaieri si bonus fiindca ai ip dinamic!comportament neadecvat asta e motivul Shocked

Ai lasa-ma non-stop, 1 data am zis.Cand intru dami iar 3xfuck-off pentru acum o luna =)) =)) Smile).Esti tare ! Tine-o tot asa ! Smile)
Sus In jos
Io[N]uT

Io[N]uT


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 4:18 pm

In sfrasit unu cu mintea mai dezvoltata.
Dupa cum am zis Andrei, amoRe a mai avut reclamatii si va mai avea !

Bafta All !
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 4:24 pm

D`Oh. Tu si pe Star faci 'n' reclamatii . 8-} Eu, una, crek` as fi procedat la fel ca amoRe dak imi facea nervi . ;-? Teoretic trebuia doar llama / kick / ban pentru limbaj neadecvat, nu fuckoff. king
Sus In jos
Io[N]uT

Io[N]uT


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 6:12 pm

aLecsa Mad a scris:
D`Oh. Tu si pe Star faci 'n' reclamatii . 8-} Eu, una, crek` as fi procedat la fel ca amoRe dak imi facea nervi . ;-? Teoretic trebuia doar llama / kick / ban pentru limbaj neadecvat, nu fuckoff. king

Ce fel de reclamatii fac eu ? Fac cate reclamatii vreau eu, mai ales dupa ce ma provoci.Teoretic trebuia sa imi idea llama/kick/ban dar practic de ce mi-a dat fuck-off ?Sunt altii care injura de mama focului si nu le face nimic.Auzi ce vorbesti si tu "limbaj neadecvat" cum poti sustine asa ceva daca nu ai dovezi ? Te iei dupa toti care gandesc cu alta parte a corpului uman ? scz expresia
1.Nu are dovezi
2.Nu am injurat/jignit
3.Aici e star sau am gresit forumu? ca sa stiu daca are ceva legatura.


Ultima editare efectuata de catre Io[N]uT in Joi Sept 03, 2009 8:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 7:51 pm

Io[N]uT a scris:
In sfrasit unu cu mintea mai dezvoltata.
Dupa cum am zis Andrei, amoRe a mai avut reclamatii si va mai avea !

Bafta All !

Bre...asta nu prea imi placu! tu si acum jignesti...iti zic eu ca si pe mine daca m-ai jigni ti-as da destroy!pt k nu are rost sa te fac sa intelegi k e doar un joc!hai termina cu atata tevatura! joak acolo linistit!si mare faza k a avut amore reclamatii! eu il intrec!Smile Haha,amore!!!Smile)
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 7:55 pm

sPd are dreptate...ce ar fi sa ti vezi tu de cs akolo k nu prea vad rostu` la posturile astea ale tale...

Hai Bafta Razz Very Happy
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyJoi Sept 03, 2009 8:06 pm

Ia zi pisoi cu ce te provoc eu? ;;]
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Culmea!   Reclamatie amore EmptyVin Sept 04, 2009 4:31 am

i-am dat kick de vreo 5 6 ori ban i-am dat dupa are ip dinamic si datorita faptului ca are ip dinamic si intra cand vroia cu tot cu ban i-am dat fuckoff si destroy fiindca ban nu isi mai avea sensul ! Daca aici pe forum nu se abtine si vb urat credeti ca pe server a vorbit mai frumos?eu nu mai postez legat de topicul asta nimic !Ieri a intrat cu nickul Love si l-am intrebat esti ionut? Facea reclama la un server ... zice da eu sunt hai da-mi ban hai da-mi ban iar facea reclama ..i-am dat kick .. in fine !de acum incolo mi-am luat masuri de precautie desi aveam si inainte insa mi-am reformatat pc-ul Spd stie de Folderul meu cu dovezi acum voi avea si eu dovezi:)! Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked !away!
Sus In jos
Io[N]uT

Io[N]uT


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore EmptyVin Sept 04, 2009 11:24 am

Auzi la el ca am intrat cu nikul Love.Acela nu eram eu ! Cine nu ar vrea sa fie in locul meu ? Laughing Si daca il chema Ionut sigur eram eu Laughing.Dc nu il intrebi pe Andrei daca il cheama Andrei ? Poate tot eu is.Nu am motiv de ce sa imi schimb nikul.Vreau sa ajung in top 15 ! Vrajeli amoRe !
Parerea mea e ca se poate inchide topicu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie amore Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie amore   Reclamatie amore Empty

Sus In jos
 
Reclamatie amore
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie amoRe
» cerere admin amoRe!
» Reclamatie gumitza
» RecLamaTie CristinuTza !
» reclamatie pyrotek

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: