::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 reclamatie amoRe

In jos 
+2
AleXaNDRa
Grix
6 participanți
AutorMesaj
Grix

Grix


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 30
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/06/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyDum Iul 19, 2009 11:48 pm

II aprob reclamatzia lu Sberathu .. vorbeam cu el pe Skipe si I-am zis Hai Radule (asa il Cheama) la un Cs pe Fragzone .. intra el am intrat si Yo .. jucam 2 .. 3 Ture si ii da DESTROY ADMINU .. -amoRe ca cik avea Wall .. fara Poze fara nmk Neutral Solicit Scoatere adminului lui amoRe .. reclamatie amoRe 539419
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyLun Iul 20, 2009 12:58 am

si cum demonstrati asta?Smile...
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
FeaRFactoR
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
FeaRFactoR


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 27/01/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyLun Iul 20, 2009 8:08 am

si cum amore demonstreaza ca avea cod ?
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyLun Iul 20, 2009 9:47 am

Nu cred ca amore ar face asa ceva , Alexandra are dreptate aveti dovezi?......cat despre votul tau grix sa i se scoata adminul reclamatie amoRe 39271 pt ca shtiu sigur ca fara motiv intemeiat amore nar face asa ceva asta in caz ca a facut-o
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyLun Iul 20, 2009 11:11 am

bay deci...sa vedem ceva...amore nu are dovezi ca ala avea cod...Ala nu are dovezi k amore i'a dat destroy..eu zic sa stati linistiti niciunul din voi nu v'a pati nik [amore nu v'a avea adminu scos ; ala nu v'a fi banat] deci...hai sa trecem peste si sa uitam de conflict...

Daca amore are ceva de spus este ascultat de noi toti Smile


hf:*
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyLun Iul 20, 2009 12:16 pm

salut ! vreau sa va spun ca acel prieten al lui grix mergea cu tinta pe capsorul inamicilor prin perete!Probabilitatea ca 3 ture la rand sa fie tot cu tinta pe headu' lor prin perete e foarte mica!
1. Nu sunt un copil incult fara materie cenusie sa iau decizii (ban,gag,destroY) doar fiindca am eu admin!
2.Daca as fi fost genul de persoana aroganta sa i-a decizii pe loc Pyrotek avea ban de mult (South stie despre ce vorbesc)
3.Daca prietenul lui Grix' chiar nu a avut wall :)atunci sa ..Mos Craciun chiar exista?dar Mos Nicoale?Iepurasul...?Zana Maseluta ?(brr)Smile deci cam asta e ideea!
4.Nu am absolut nici un interes sa mint,ce castig? pe cand de pierdut as pierde pentru decizii eronate!mersi!

Bafta!
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyLun Iul 20, 2009 11:20 pm

da mai lasati`l frate in pace pe amoRe:X...ce atata reclamatzie...doamne,da lui grix cand i s`a facut reclamatzie ca are wall si nu i`am luat adminu? cum a fost..sa zica mersi:)..si sa nu mai comenteze..asa poate a avut si prietenu lui wall si amoRe are dreptate;)..nu avem dovezi,nu avem de unde sti..asa ca incetati cu topicu asta:|..ca deja e aiurea!


off: amoRe doar sti ca boul tine cu vaka lui:))..:*...
off2: andrei ai vazut reclamatia facuta de fear catre tine?Smile)=))..e stupid rau fear asta:|...are o oftica in el,de numa numa:))
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe EmptyMar Iul 21, 2009 11:27 am

off: aha:)))=)))..oricum are prea mult tupeu si un vocabular neadecvat fear asta:P
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Continut sponsorizat





reclamatie amoRe Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie amoRe   reclamatie amoRe Empty

Sus In jos
 
reclamatie amoRe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie amore
» cerere admin amoRe!
» Reclamatie gumitza
» RecLamaTie CristinuTza !
» reclamatie pyrotek

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: