::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reclamatie gumitza

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 12:36 am

Deci baiatu asta sufera de admin eram cu al nume ....nu shtie sa se comporte deloc cu playerii ..... dupa ce miam pus numele de admin face aaaa u erai si a iesit de pe serv de te rog gumitza invata sa te comporti nu injuri toti playerii ca esti u mare admin , da numa un exemplu ce a spus catre alina


Gumitzza : Alina sami bag pl in pz ta



Na....nu este prima data cand face asa am intrat cu alte nume si tot asa injura playerii de te rog gumitza invata sa te comporti
Sus In jos
gumitzzzza




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 04/04/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 12:45 am

Wa recunosc ca am vb asa dar sa stii ca,cu alina vb cum vrea ca nu se supara si poti sa o intrebi . . . . sa stii ca si eu cand am intra cu alt nick a inceput sa vb asa la mijto si cand miam pus numele gumitza imi sp ''aaa tu erai gumi '' si leam sp sa nu mai vb asa dar nu mam dus ca u sa fac reclamatie dar na. . . .ai facut cum ai vrut. . .
lol!

In fine . . . :-j

Hai bft ...si nb...:*
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 12:52 am

nu ma refer doar la exemplul asta .... pt ca nu este prima data asa se intampla de obicei
Sus In jos
gumitzzzza




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 04/04/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 12:55 am

k....MAN. . . na nush ce sa mai zik

Asta e parerea ta. . . :-j Reclamatie gumitza 589679
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 3:17 am

aiurea daca pana si noi admini ne certam intre noi..si ne facem reclamati:)..as vrea sa incercati sa mai lasati de la voi,sa vb frumos si pe server..sa fim o echipa,nu sa ne certam din prosti:-s..nu e bine:(
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 10:26 am

Btw. Alina e dragutza si nu se supara, dar asta nu ins sa vb cu ea ca la usa cortului din respect . ;|
Sus In jos
gumitzzzza




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 04/04/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 11:29 am

K....Nu o sa mai vb asa adik din RESPECT Pt Alexandra:X. . . .si din respect pt fete. . . dar pe tn maniak te tin minte. . . o sa calci frate si u stramb si o sa am grija sa scriu pe forum . . . Reclamatie gumitza 589679

In fine. . . BfT IN continuare. . .

pwp aLeXanDRa.....:X si Tie aLecsA . . .
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyMier Iul 15, 2009 3:50 pm

Te pup si eu gumi:D and take care>Very Happy<...sa nu se mai intample;));Wink
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyJoi Iul 16, 2009 8:48 am

Solved. ;D
Topic Closed.
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza EmptyVin Iul 17, 2009 1:08 pm

bey deci am o rugaminte la voi...numai faceti reclamatie admini intre admini faceti reclama proasta frate...daca alina se supara sa vina ea p forum sa zica ca gumitsa vb urat cu ea numai faceti voi aiurea k se vede urat..admin reclama alt admin...ce pui mei facem aici..:-j
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie gumitza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gumitza   Reclamatie gumitza Empty

Sus In jos
 
Reclamatie gumitza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere de admin pentru gumitza
» reclamatie amoRe
» Reclamatie amore
» RecLamaTie CristinuTza !
» reclamatie pyrotek

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: