::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 PREA PENAL DECI !

In jos 
+3
CoLT
SouthMANIAK
FeaRFactoR
7 participanți
AutorMesaj
FeaRFactoR
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
FeaRFactoR


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 27/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 11:41 am

2 admini , southmaniak si colt care se incurca ... 2 CODATI PE SERVER ORA 12:30

1. bullan Mad ( care este de 1 sap pe srv si nu-i face nimeni poze )
2.frumuselul ( abia a intrat si face gat )


PLUS CA EU IAU GAG CA II INJUR .. IN LOC SA LE FACA POZE !
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 11:47 am

Frate de lui bullan iam faqt poze si nu are cod era CURAT 2 la mana u injuri pe toata lumea dc sa nu iti dau llama nu gag si 3 la mana pe frumushelul ma uitam in acel moment ..... numi pasa ca ai fost admin sau mai esti asta nuti da dreptul sa injuri pe toata lumea pe serv pt ca toti suntem egali




Give me a break man
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 11:49 am

A da si azi la aprox juma de serv 3 sferturi leam faqt poze chiar dak nu aveau dar trebuie sa multsumesc toti jucatorii ..... sa le demonstrez ca o persoana nu are cod
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 11:58 am

Prietene in primu` rand maniak crek o facut poze kt pentru un an:)) in al doilea rand faza q frumuselu m am uitat pe el vreo 5 min si nu avea nimik,si in al 3 lea rand ai grija la limbaj pentru k am obs k nici u nu vb prea frumos. Peace!!
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 12:24 pm

1 la mana south exista butonul EDIT ! numai face double post k primesti warn...la 3 warn ban 5 zile p forum
2 la mana daca i'ati facut poze atunci nu inseamna ca nu are cod acum...dak un player face gura ca CUTARE e codat...coborati consola : amx_showip luati ip'ul si dupa amx_ss <nick> si ii cereti pozele...
3 la mana fear stiu ca vb urat ...dar pur si simplu nu se poate abtine cand este nedreptatit sau cand lumea nu face ca el
4 la mana abea aveti admin si deja reclamatie...ati inceput cu stangu...Reveniti...



:*
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 12:57 pm

Si daca faceti poze ce rezolvati? Poate are aim. x_X

Si degeaba faceti poze la juma` de server k sa multumiti.. Daca voi vedeti k nu are cod ptr ce sa mai faci poze? Activitate? :]

Eu raman la ideea mea ca Bullan are aim. :]
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 2:27 pm

alecsa nabo...poti urma pasii astia Smile
name asdfdafa
connect fragzone.no-ip.orG
m6
apesi ~
scrii record aim
dai click pana dai de bullan si voaala...Smile


Cam asa faci dak are aim...discret...sa nu te stie nmni..Smile


si dak are aim...aimul sare la ochi repede si nu trebuie poze..doar te uiti si ii vezi qm ii face tinta si gta...amx_ban cutare 0
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 2:35 pm

Stiam si eu, ms, am demo.
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 2:49 pm

aham...ia posteaza'l p forum sa ne dam si noi pareri..Very Happy
sau vrei sa mai incerci unu'?Very Happy
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMar Iun 30, 2009 5:25 pm

andrei...de unde sti ca e el?:-?
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMier Iul 01, 2009 2:33 pm

Tr1sT:( cLoSe a scris:
1 la mana south exista butonul EDIT ! numai face double post k primesti warn...la 3 warn ban 5 zile p forum
2 la mana daca i'ati facut poze atunci nu inseamna ca nu are cod acum...dak un player face gura ca CUTARE e codat...coborati consola : amx_showip luati ip'ul si dupa amx_ss <nick> si ii cereti pozele...
3 la mana fear stiu ca vb urat ...dar pur si simplu nu se poate abtine cand este nedreptatit sau cand lumea nu face ca el
4 la mana abea aveti admin si deja reclamatie...ati inceput cu stangu...Reveniti...



:*

Cand un om e nedreptatit,hai ca se mai intelege...dar cand "nu face lumea ca el" asta e deja alta problema...
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyMier Iul 01, 2009 2:36 pm

Spd are dreptate..Smile
Sus In jos
FeaRFactoR
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
FeaRFactoR


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 27/01/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyJoi Iul 02, 2009 7:08 am

hai frate ma lasi , nu cred ca nu ai injurat niciodata .. ESTE UN JOC NU SE POATE SA NU TE ENERVEZI CAND E UN CODAT SI ADMINU NU-I FACE POZE ! PLUS CA ESTE O PROSTIE GAG`U SAU LLAMA .. daca te duci pe un srv de respawn nu exista comenzile astea de kkt Wink de aia numai joc e prea mult pe srv` publice Wink pe respawn macar gasesti mai multi peste skill`ul tau .. si daca stai pe publice cu "noobi" nu ai sa cresti niciodata la med -.- hasfe
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! EmptyJoi Iul 02, 2009 8:12 am

De unde le scoti, "frate"? Cica e o prostie gag-ul sau llama...Hai ca stam sa citim dovezile de "inteligenta" ale unuia de la "Dalga"! e normal sa te mai enervezi, nu a zis nimeni contrariul! dar tocmai pt ca este un simplu joc ar trebui sa inveti sa te controlezi! altfel am tine-o toti intr=o injuratura! daca nu ai capacitatea sa intelegi atata lucru...
Sus In jos
Continut sponsorizat





PREA PENAL DECI ! Empty
MesajSubiect: Re: PREA PENAL DECI !   PREA PENAL DECI ! Empty

Sus In jos
 
PREA PENAL DECI !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mnelist vs. Bustean:)))...penal rau =))
» deci w0w ;x ;;)
» Propunere :D
» CErere admin pyrotekk
» Deci sunt sigur ca nu iau admin >:) da in fn :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: