::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Propunere :D

In jos 
+3
AleXaNDRa
CoLT
ingerul
7 participanți
AutorMesaj
ingerul
Newbie
Newbie
ingerul


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localizare : sm
Data de inscriere : 28/07/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Propunere :D   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 8:56 am

Vazand ca nu prea sunt jucatori pe serv as dori sa propun urmatoarele:
1.Sa fie alesi un grup de oameni care sa faca reclama pe diferite site-uri unde apar servere de cstrike.
2.Harta fy_snow sa fie redus din trafic.


Cred ca ar fi bine sa incercam acestea fiindca serverul e aproape mereu deschis si nu-i sta bine sa nu fie jucatori.

P.S. Au fost niste propuneri nu cereri deci ii rog pe cei care sunt cu nasu in sus sa nu comenteze aiurea...
Sus In jos
ingerul
Newbie
Newbie
ingerul


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localizare : sm
Data de inscriere : 28/07/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :D   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 1:36 pm

nush daca cu redirecte va merge. prea multi is deja:)
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :D   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 1:37 pm

1 In primu` rand propunerea lui nu este rea doar k eu nu stiu qm as putea face reclama pe site uri...
2 Fac si eu o propunere: ce ar fi k toti adminii sa tina redirecte??? ... in fine akoma dak unii nu pot asta e...dar parerea mea este k dak am tine redirecte serverul ar fi plin..Smile
Cam atat Razz

Bafta la fraguri:P:*
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :D   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 1:48 pm

Daca ar fi si respawn serveru cum apare la redirecte:))..ar fi si mai plin
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
ingerul
Newbie
Newbie
ingerul


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localizare : sm
Data de inscriere : 28/07/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: sa zik asa   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 3:36 pm

mai...nu exista sa nu poti tine macar 1 redirecte. deci alexandra eu as lua atitudine caci deja merge de ceva timp serveru si nu prea intra lume
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :D   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 7:20 pm

uite..ingere multumim pentru ca incerci sa faci ceva pentru acest server...dar ne descurcam noi...daca vrei poti dwd redirect si sa tii si tu..Smile


propunearea ta este buna dar nu ne trebuie reclama...



1 redirect tinut de fiecare admin si e srv full...


bft:*
Sus In jos
ingerul
Newbie
Newbie
ingerul


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localizare : sm
Data de inscriere : 28/07/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: for trist:(   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 10:49 pm

fratika nam nevoie de multumiri. si spun eu care aproape in fiecare ceas pe zi intru macar o singura data pe serv ca nu va descurcati deloc:) si asta sti si u foarte bn;)
Sus In jos
jo1nT
Newbie
Newbie
jo1nT


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare
Data de inscriere : 21/03/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :D   Propunere :D EmptyMar Aug 11, 2009 11:36 pm

io zic k ar trebui sa scoatem harta fy_snow fiindca aia mere toata ziua...ar trebui incercate harti mai noi...shi cu redirectul sa tina fiecare kte unu nu ar fii asha de greu...dar shi cu reclama ar fii bn ...am un fost coleg are server de zoombie shi mas putea intelege cu el sa faca reclama la el pe serv de fragzone..
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Deci...   Propunere :D EmptyMier Aug 12, 2009 4:35 am

M-ati convins! Incepe sa imi placa fragzone chiar daca populatia lui si traficul sunt reduse asa este aveti dreptate,trebuie facute "autostrazi " metaforic vorbind ! ..tinute REDIRECTEEEEEEE , ele sunt modalitati de a le arata cat mai multe drumuri playerilor spre destinatia finala --->>> FragzoNE ! Deci dati-mi redirecte andrei iti voi da aDD !

"let's make from this Server a Fuck**G Game Center bounce Basketball Basketball Basketball cheers "




cheers cheers affraid affraid affraid Basketball TOgether as a team Mi-e frica Mi-e frica sa dorm singurica:) stop that's WRONG affraid affraid affraid affraid lol! Propunere :D 539419 scratch
Sus In jos
pyrotekk
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 27/06/2009

Propunere :D Empty
MesajSubiect: Stiu cv foarte eficient :>   Propunere :D EmptyMier Aug 19, 2009 1:12 pm

Ati auzit de programul Magnum9mm Redirecturi ( e un prog care genereaza pana la 20 de redirecturi pe om si partea buna este ca nici nu consuma cine stie ce resure la pc... iti merge ca si cum ai tine doar 2 redirecturi clasice Wink Sau daca nu sunteti deacord cu magnum incercati sa punetii diferite nume la redirecturi cum ar fi Fragzone respwan sau fragzone war3ft sau fragzone deathrun sau numele unui alt server mult mai cunoscut cu am fii...sa zicem HUK ... Si putina reclama in stil traditional care este mult mai erficienta ca reclama pe net .. este sa lipiti un banner micut cu serverul in fata unei scolii sau unui liceu ...sau a mai multora ... Am crezut si eu la inceput ca asta e o porcarie dar cel putin ptr serverul meu a funcionat Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere :D Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :D   Propunere :D Empty

Sus In jos
 
Propunere :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am si io o propunere pt forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=D!V3rSe=- :: -=Discuti In leg cu srv Frag-Zone.no-ip.org=--
Mergi direct la: