::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 retras ... VerDe#praf

In jos 
+3
s7@r*Gag1cuL
aLecsa :x
VerDe#praf
7 participanți
AutorMesaj
VerDe#praf




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 05/02/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMar Mar 10, 2009 7:22 pm

as vrea sa va anunt k eu ... ( VerDe#praf , the@musiq , @m t@|3nt ) nu voi mai jka pe srv ... niciodata ... stiu k voua nu va pasa ... dar nu mai jok dintr-un singur motiv .. era mapa de_train si alecsa mi-a fqt poze .... ea zicea k mi-a fqt 4 poze dar eu in cstrike am gasit doar o singura poza q de_train Sad ........... si i-am dat-o si zicea ca mai am 10 sec sa ii dau si celelalte 3 poze dar dak n-am gasit nika nu i le-am dat ... stiu k voi akm o sa credetzi k nu i le-am dat fiindca aveam waLL & aim ... nu aveam ... cine vrea sa ii dau poza pe kre am gasit-o si dato alecsei add doggystyle_alexis ..... mi-a fqt placere sa jok aici .. e un srv fff frumos ... da mi-a dat ban .. dak vreau pot sa intru din nou pe srv k am ip routativ dar nu vreau sa mai intru ... asha k r3 all ptr ultima data Sad Crying or Very sad Sad
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMar Mar 10, 2009 7:32 pm

O'i fi zis eu ca mai ai 10 sec sa le dai, da asteptasem dupa tine 5 minute inainte sa spun aia, si iti garantez k nimeni nu asteapta 5 minute dupa 4 poze. Tu ai zis ca ai gasit doar 1 poza, dar amx_ss face automat 4 poze .. deci nu se putea sa fie doar una. :-j Dupa ai zis ca nu le-ai gasit. Din moment ce ai gasit-o pe prima, de_train000, acolo trebuia sa fie si celelalte.

Si in +, singura poza care mi-ai dat-o, se vedea de la o posta ca e editata in... paint. 8-| [a vazut si feaR poza.]

=> retras ... VerDe#praf De_train0000

Bafta. ^^
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMar Mar 10, 2009 7:55 pm

Am vazut si eu poza,cod clar. + discutia pe mess cu alecsa,ne dovedeste ca ai tras de timp pentru a putea modifica poza. Nu ti`ai ales un alibi bun,nu ai editat poza bine. In fine,nu suntem detectivi,aici jucam cs.
N`am nimic personal cu tine si cu niciun jucator de pe acest server,dar..meriti ban.
Ar fi foarte frumos din partea ta daca nu ai mai intra pe server.
Te salut !

Respect alecsa :*
Sus In jos
http://starcs.iad.ro
Kiro

Kiro


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 37
Localizare : Targu Mures
Data de inscriere : 05/03/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMar Mar 10, 2009 9:40 pm

Pentru incepatorii sau NOOBI la calc. In folderul cstrike right click/arange icons by/modified cele mai noi poze o sa apara primii sau ultimi. Daca stii sa joci cs si folosesti paintul atunci stii si faza asta. Trageai de timp ....
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMar Mar 10, 2009 10:47 pm

urat verde..Neutral.....urat raw....snt cam dezamagit Neutral....mda...in fne ... :-j
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Doamneeee,kt sufar!!!:((   retras ... VerDe#praf EmptyMier Mar 11, 2009 3:33 pm

O lacrima alunek usor p obraz...park taie...ma uit spre cer...sper doar sa fie cineva acolo sus kre sa ma ajute sa trec peste asta...mai p scurt: GO SHOOOOOT YOURSELF!!! pana la urma am avut dreptate! ma duc sa beau o bere pt asta! sa nu uiti sa imi scrii!i'm gonna miss u! NOT! La multi ani si traditionalul JET!
PS: pot sa rad? =))))))))))))))))))
Sus In jos
AzzzT0R




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/02/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: AzzzT0R.ps2   retras ... VerDe#praf EmptyMier Mar 11, 2009 7:15 pm

farao

Poza asta e modificata cu Paint ... Oricum faceti ce vreti

Off-Topic: Janee GOO HOMEE !!!! AND KILL YOURE SELF !!!!!!!!
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMier Mar 11, 2009 10:27 pm

Si noi ce tot am zis aici wa? Ca e modificata in paint.. :-T
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMier Mar 11, 2009 10:59 pm

alecsaa...taaaci >Razz ! >Razz ! >Razz ! dc ? aja zic eo :>
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyMier Mar 11, 2009 11:20 pm

Deeeci deeeci deeeeci... cat tupeeeeeeeeu. La cati nervi am acum numai de caterinca nu`mi arde..da' ce sa-i faci unui BUT ca trist? :-W :-W >: p
Si vezi ca fac oFf` :-w si iti dau warn :> si iti mai dau inca 2 si iei baN :> :">

Acum taci. [-(
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf EmptyJoi Mar 12, 2009 9:39 am

10 mii :>
Sus In jos
AzzzT0R




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/02/2009

retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: AzzzT0R.ps2   retras ... VerDe#praf EmptyVin Mar 13, 2009 10:39 pm

Mai bine dati un retras ... VerDe#praf 206401 k se face prea mult OFF-TOPIC
Sus In jos
Continut sponsorizat





retras ... VerDe#praf Empty
MesajSubiect: Re: retras ... VerDe#praf   retras ... VerDe#praf Empty

Sus In jos
 
retras ... VerDe#praf
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VerDe#praf Nu este acelasi cu NeGrU#praf
» VerDe#praf
» Pentru Alexandra cu dedicatie :))
» VerDe#praf :D creca ai BAN
» Cerere admin by VerDe#praf wac wac :-@

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=D!V3rSe=- :: -=Discuti Generale:X=--
Mergi direct la: