::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Pentru Alexandra cu dedicatie :))

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SpYk3

SpYk3


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/02/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptyMar Mar 03, 2009 11:38 pm

[b]Frate deci e incredibil ... Dintre toti ownerii pe care iam intalnit pe serverele pe care am jucat ... ownerul de pe fragzone.no-ip.org si anume Alexandra ... nu stiu ce sa zic Smile) nu are stofa Neutral Au existat niste discutii intre d0n't cry si Alexandra care dovedesc faptul ca regula cu " nu injurati pe server " sau ceva de genul ... nu este respectata de OWNER !! ... Nu vreau sa jignesc pe nimeni si oricum stiu ca Alexandra va sterge acest Topic pentru ca nu vrea sa i se strice imaginea :-J si aceste lucru este l4m3... Nu pot spune ca joc de foarte mult timp pe server .. dar am ajuns si eu pe locu 5 ... ma rog nu asta vreau sa subliniez ... Vreau sa spun ca playerul " d0n't cRy a fost neindreptatzit chiar de OWNER! si aceasta , dupa parerea mea este o problema majora ... vreau sa spun ca toata discutia a inceput cu ceva gen " don't cry : hoo alexa " si in continuare " Alexandra : hoo ii zici lu mata " ... ceea ce nu cred k este ceva foarte ... umm foarte inteligent ... Neutral cum tiam mai spus draga mea Alexandra ... ai facut cateva faze la care am fost si eu martor si unele care au fost legate chiar de mine ... si nu mi se pare corect din moment ce tu ai facut cine stie ce reguli care TREBUIESC respectate pe server , forum etc.

____________________________________________________________________________________________________________________


Hai sa vedem daca intradevar ai demnitate si lasi topicul deschis.SpYk3
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptyMar Mar 03, 2009 11:46 pm

Auzi frate..Smile..ma doare pe mine drept in pix de parerea ta:|.. daca tie ti-ar zice cineva "hoo" de parca ai fi un bou..ti-ar conveni..Nu cred...
Lasa-ma cu arfele tale de emoid..ca nu tine..daca nu iti convine..la ce mai joci?/Smile..daca nu ai unde sa suferi..mai cauta..dar nu suferi aiurea la mn:)..si oricum cand am zis ca don't vb urat pe srv..nu ma refeream ca numai cu mn vb urat..dar in general vorbea urat..asa ca nu mi se pare normal:)..daca tie ti se pare normal..asta e:) si stai linistit..care ma cunosc cu adevarat..si au stiut intradevar sa poarte o discutie serioasa cu mn..stiu ce fel de om sunt..si ce gandire am..asa ca las'o balta:)...
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptyMier Mar 04, 2009 2:58 pm

AleXaNDRa a scris:
Auzi frate..Smile..ma doare pe mine drept in pix de parerea ta:|.. daca tie ti-ar zice cineva "hoo" de parca ai fi un bou..ti-ar conveni..Nu cred...

Pey.. ar trebui sa iti pese caci parerea jucatorilor conteaza cel mai mult pentru ca daca ei nu ar fi, nici serverul nu ar mai fi.. Smile

Si la partea cu "hoo", ai dreptate nu este cea mai buna exprimare, dar nu cred ca trebuie sa te enervezi asa repede pentru ca multe persoane au tic verbal cu "hoo".. nu trebuie sa ii sari in cap.. poate nu a gandit la momentul respectiv. Mie mi s-a zis de ft multe ori asa si de putine ori m-am enervat asa cum ai facut tu atunci si in mai putine cazuri am dat ban, probabil pentru ca imi sufla cineva in ceafa si avea sa imi ceara explicatii pentru banare, eu neputand sa ii raspund "mi-a zis ho si eu l-am trimis la masa" Smile.

Nu am spus nimic de mai sus in nume de rau, n-am avut ideea de a instiga la cearta &Co. , a fost doar parerea mea legata de raspunsul tau. Smile
Sus In jos
SpYk3

SpYk3


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/02/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptyMier Mar 04, 2009 8:38 pm

Alexandra Smile eu cred ca ar trebui sa conteze parerea fiecarui jucator ... si nu te mai lua tu repede de stilul meu sau ceva ca nici macar nu ai dreptate ... mai intai gandeste inainte sa comentezi ( Lasa-ma cu arfele tale de emoid )
Sus In jos
d0n'T cRy
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
d0n'T cRy


Numarul mesajelor : 56
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 28/01/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptyMier Mar 04, 2009 8:48 pm

deci 1 ... nu am zis hoo in sensu " hoo vaco " am zis hoo dupa ce mi-ai dat hs ... deci nu a vrut sa insemne HO FA VACO !... nu deci ai inteles tu gresit ... si in al 2-lea rand ar trebui sa ti cont de parerea tuturor jucatorilor nu vreau acum sa imi iei mie toate lucrurile in considerare... si partea cu injuratu a fost in urmatoru fel eu dak imi permit cu vreun player sa ii zic " daten gm " sau " pizda mati " nu cred k ar trebui sa te superi si sunt si admini care isi fac treaba Smile aLecsa mi-a dat llama de atatea ori si iam dat dreptate ... dar nu cred k pentru kestia aia meritam ban !? cand m-am trezit cu ban am ramas uimit si am ras ironic...

deci care e morala ?Smile gandeste-te de 2 ori ce faci nu fa ce iti vine la nervi .... cu asta am incheiat.



Ultima editare efectuata de catre d0n'T cRy in Mier Mar 04, 2009 10:37 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptyMier Mar 04, 2009 9:02 pm

OffTopic: Va rog sa scrieti cu dimensiunea normala. Smile
Sus In jos
VerDe#praf




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 05/02/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: VerDe#praf   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptySam Mar 07, 2009 4:10 pm

eu nu ii dau dreptate nici lui sp1k3 .. nici alexandrei .. deoarece eu il cunosc pe don't si isi varsa nervii fff usor injurand.. dar in cazu' asta cu " hoo " nu cred ca don't a vrut sa te insulte sau sa te injure ... s-a referit la ceva de genul " hooo Smile) ce noroc chior ( bulan ) " deci eu as zice sa va impacati Smile) ( dak nu atzi fqto dejA ) :-J si sa ii redai adminul lui don't .... credetzi ce vreti dar dont era un admin ffff bun Very Happy lol! deci ..... asta a fost tot Smile) ( si data viitoare dont citeste regulamentul inainte satzi mai versi nervii pe cineva Smile) ) Pentru Alexandra cu dedicatie :)) 37190 Pentru Alexandra cu dedicatie :)) 263988
Sus In jos
d0n'T cRy
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
d0n'T cRy


Numarul mesajelor : 56
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 28/01/2009

Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) EmptyDum Mar 08, 2009 11:19 am

VerDe#praf a scris:
eu nu ii dau dreptate nici lui sp1k3 .. nici alexandrei .. deoarece eu il cunosc pe don't si isi varsa nervii fff usor injurand.. dar in cazu' asta cu " hoo " nu cred ca don't a vrut sa te insulte sau sa te injure ... s-a referit la ceva de genul " hooo Smile) ce noroc chior ( bulan ) " deci eu as zice sa va impacati Smile) ( dak nu atzi fqto dejA ) :-J si sa ii redai adminul lui don't .... credetzi ce vreti dar dont era un admin ffff bun Very Happy lol! deci ..... asta a fost tot Smile) ( si data viitoare dont citeste regulamentul inainte satzi mai versi nervii pe cineva Smile) ) Pentru Alexandra cu dedicatie :)) 37190 Pentru Alexandra cu dedicatie :)) 263988



o sa tin cont =)) ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Alexandra cu dedicatie :))   Pentru Alexandra cu dedicatie :)) Empty

Sus In jos
 
Pentru Alexandra cu dedicatie :))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poll pentru clan
» pozele pentru unban
» Un Admin Micut Si Pentru Mine:)
» Cerere de admin pentru gumitza
» Immortal Love 8->

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: