::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Fear numai suferii de admin

In jos 
+3
FeaRFactoR
AleXaNDRa
MaDaLiN
7 participanți
AutorMesaj
MaDaLiN
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
MaDaLiN


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 33
Localizare : Galati
Data de inscriere : 14/02/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 12:00 pm

Astazi pe la 9:30 1.03.2009 fear ii tot dadea ban,kick,llama lu TroZk fara a avea un motiv...Lam sfatuit sa inceteze si nu ma ascultat Mad Mad Mad Mad.. Sper sa luati o decizie impotriva lui ca sufera grav de admin Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
http://www.fragzone.forum.st
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 12:57 pm

Mda...aici ai dreptate..si la mine s-a plans baiatu ca a luat 3 banuri de la fear aiurea..fara sa i se faca poze:|....fear imi pare rau..dar in cazul asta..iti iau adminu;)
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
FeaRFactoR
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
FeaRFactoR


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 27/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 8:00 pm

Naspa . In cazul asta poti sa mi-l iei .. erau mai multi de fata..si time a intrat la urma.. madalin daca nu stiai despre ce e vorba de ce te bagai ? Stii ce e aia 'BLIND' ? .. Eu nu cred.. Eu ii dadusem blind si el juca in continuare... Dar se vede ca te bagi aiurea in seama..Si asa nu ai mai intrat 1 luna pe server si alaltaieri te vad cu "Moderator" si eu intru in fiecare week-end si am "Guard" . Anyway bafta!
Sus In jos
MaDaLiN
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
MaDaLiN


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 33
Localizare : Galati
Data de inscriere : 14/02/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 9:02 pm

Mane lasama in pace ca nu ma inveti tu pe mn cs...ce daca alexandra a vrut sa imi dea moderator??...tu sti de cand jok eu pe sv asta...crek ca nu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Neutral
Sus In jos
http://www.fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 9:42 pm

Te asigur k nu joci de mai mult timp decat Fear. Smile
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 9:44 pm

mda..eu sincer..nu cred ca fear dadea ban aiurea:-j...l-am cam vazut pe trunk ala..sau cum il cheama..pe funky...si Neutral parea dubios..deci:-w
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
MaDaLiN
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
MaDaLiN


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 33
Localizare : Galati
Data de inscriere : 14/02/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 10:07 pm

eu jok cs de 6 ani si pe sv asta de 3 luni juma deci :-j... oricum nu imi pasa..eu vreau doar sa numai dea ban aiurea Mad Evil or Very Mad Neutral Crying or Very sad
Sus In jos
http://www.fragzone.forum.st
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 10:45 pm

MaDaLiN a scris:
eu jok cs de 6 ani si pe sv asta de 3 luni juma deci :-j... oricum nu imi pasa..eu vreau doar sa numai dea ban aiurea Mad Evil or Very Mad Neutral Crying or Very sad

ahahhhahhahhah =))=)) esti tare ma baiatule =))) cum ma sa joci tu pe sv asta de 3 luni juma =)))Io kred k nu ai 3 luni juma de cand joci pe sv Smile)) k io kand itnram pe sv nu te vedeam =))) si nici io nu joc de 3 luni juma ..si nici nu stiu sigur daca sv are 3 luni jumate Smile)) asa k mai gandestete Smile))...sa minti mai frumos Fear numai suferii de admin 263988 Fear numai suferii de admin 585704
Sus In jos
faLLen08
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR



Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 24/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 10:45 pm

daca tu joci de 3 luni pe sv-u asta...ma fac popa
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 01, 2009 10:48 pm

Si de curiozitate cati ani ai Madalin ? k mai mult de 13-14 nu iti dau sincer =)) dupa comportamentu tau pe forum ...
Sus In jos
MaDaLiN
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
MaDaLiN


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 33
Localizare : Galati
Data de inscriere : 14/02/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyLun Mar 02, 2009 9:36 am

Numai tin minte exact cat am jucat... am dat si eu 3 luni juma... nu numar zilele...oricum nu asta e importanta...cum admineaza fear e important Evil or Very Mad
Sus In jos
http://www.fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyLun Mar 02, 2009 2:17 pm

MaDaLiN a scris:
eu jok cs de 6 ani si pe sv asta de 3 luni juma deci :-j... oricum nu imi pasa..eu vreau doar sa numai dea ban aiurea Mad Evil or Very Mad Neutral Crying or Very sad

Serverul are cc 2 luni jumate. Wink


Si Alexa.. daca parea dubios trebea' sa faca poze. ^^
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyLun Mar 02, 2009 5:30 pm

mda..pai i-a dat blind..si daca nu avea coduri...nu putea sa mai joace..dar desi avea blind..tot juca:|..deci..ce rezulta alecsa?/Smile
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
MaDaLiN
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
MaDaLiN


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 33
Localizare : Galati
Data de inscriere : 14/02/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyLun Mar 02, 2009 7:36 pm

Daca cineva cand nu are coade nu poate sa joace si cand are coade poate sa joace...bv alexandra Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Sus In jos
http://www.fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyLun Mar 02, 2009 8:26 pm

Calm down.. nu am dat in cap nimanui. :-j
Sus In jos
MaDaLiN
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
MaDaLiN


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 33
Localizare : Galati
Data de inscriere : 14/02/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyLun Mar 02, 2009 9:07 pm

All right... eu nu am zis cu rautate...am zis ca nu avea sens Wink
Sus In jos
http://www.fragzone.forum.st
MaDaLiN
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
MaDaLiN


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 33
Localizare : Galati
Data de inscriere : 14/02/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyMar Mar 03, 2009 10:23 am

Off : fear mai are admin sau nu ??? Question Question
Sus In jos
http://www.fragzone.forum.st
d0n'T cRy
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
d0n'T cRy


Numarul mesajelor : 56
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 28/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 08, 2009 11:15 am

Rstrykt a scris:
Si de curiozitate cati ani ai Madalin ? k mai mult de 13-14 nu iti dau sincer =)) dupa comportamentu tau pe forum ...

Rstrikt usor tati` k nu conteaza cati ani ai .... conteaza k baiatu joaca pe server si eo l-am vazut de foarte multe ori pe server in comparatie cu tine :-?... deci eu zik k joaka mai mult ca tn.... si dk ii skoateti adminu lu fear o sa faceti o mare branza... el era dintre adminii experimentati Smile asta e pe toti ne ia valu dar cred k fear merita adminu.




Parerea mea prea putin conteaza dar mi-am dato si eu sper sa nu fie probleme:)
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin EmptyDum Mar 08, 2009 4:38 pm

aici nu era vb de cat de mult joc io pe sv Neutral .. ci era vb de comportamentul lu' Madalin de copil de 13-14 ani...si nu conteaza varsta .. st de acord ...dar comportate frate kalumea ...si asta nu are legat de activitatea mea de pe sv.... in fine :-J laso balta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fear numai suferii de admin Empty
MesajSubiect: Re: Fear numai suferii de admin   Fear numai suferii de admin Empty

Sus In jos
 
Fear numai suferii de admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Demo 4 feaR
» fear - lasat fara admin
» immunity :) ..
» Game: Fear 2
» LA MULTI ANI FEAR[NAB:x] ;;)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: