::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 fear - lasat fara admin

In jos 
+4
Luksul
FeaRFactoR
aLecsa :x
cyrus
8 participanți
AutorMesaj
cyrus




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/02/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyVin Feb 20, 2009 7:25 pm

cyrus
ip: 192.168.0.101

alex nu vroiam sa ajung pe forum ca nu am timp si nu vroiam sa ma implic prea mult ..de asta nici nu am cerut admin....dar trebuie sa ii iei adminul lui fear (parerea mea si aici tu faci ce vrei) jucam pe india si am primit ban...fara nici un motiv....era si alecsa de fata..poate sa confirme sau nu (plus ca i-a facut si ei 2 faze de kko chiar cu 30 de minute inainte de ban)....nu numai ca face abuz de admin (slap, slay, kick, ban) dar e nesimtit..si nu as avea nici o remuscare sa ii sparg fata desi mi-ar parea rau sa ma cobor la nivelul lui....
PS: adminii din pacate nu stiu sa admineze nici unul...comenzile le fac cand trebuie sa zic...dar ori sunt multi deodata pe sv ori niciunul...nu stiu decat dust 2, 80 % din timp si in rest snow si din ani in pasti cate altceva....nu diversifica, nu stiu sa tzina lumea pe sv ..dar nu ma supar ca o sa invete si nu am nimik cu ei (era asa tot de off)
Acum sunt nervos pe fear dupa cum vezi si nu e prima data...
dak vrei sa imi scoti banul bine si ms dar oricum nu o sa prea mai intru pe sv ca e enervant ....
PS II: sv e foarte bine facut Razz
Nothing against you alex doar ca se intampla sa fii tu ownerul Razz
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyVin Feb 20, 2009 7:50 pm

D'acord in mare parte cu o singura exceptie:

Nu ai primit ban degeaba. Erau 2 care urlau ca ai cod, Fear ti-a facut poze, nu le-ai dat, ti-a dat ban. Razz
Sus In jos
FeaRFactoR
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
FeaRFactoR


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 27/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyVin Feb 20, 2009 7:57 pm

Tu ala bun .. sa nu te injur pe forum .. Ti-am facut poze .. tu nik .. te-ai dat jucator si ti-am dat ban .. doar nu o sa astept dupa un prost care nu se uita la chat ! Bafta

P.S : fear - lasat fara admin .. esti tu asa de tare incat sa o convingi tu pe alexandra sa mi se ia adminu ? .. si ce daca mi se ia ? Smile) crezi ca n`o sa te mai rup pe snow sau 35hp ? .. baietzas mai dute pe la scoala ca nu ti-o intrat nimic in capu ala ..
Si in legatura cu slap/kick .. daca tu fugeai de enemy si toti strigau pe chat " hai ma odata " eu ce trebuia sa fac ? Sa rad ? Haha ma ... ce fuge asta .. si nu cred ca esti tu un admin mai bun ca mine Smile Bft

Off : Frumos avatar Luksul Very Happy


Ultima editare efectuata de catre FeaRFactoR in Vin Feb 20, 2009 8:13 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Luksul
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
Luksul


Numarul mesajelor : 67
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: nu ia dat ban degeaba   fear - lasat fara admin EmptyVin Feb 20, 2009 7:58 pm

de acord k fear Razz k io eream d fatza Razz
Sus In jos
cyrus




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/02/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyVin Feb 20, 2009 9:27 pm

Scriu randurile astea cu o mentiune: Nu o sa mai raspund pe topicul asta pentru ca suntem nervosi (sau in fine ne enervam reciproc) si discutia in conditiile astea nu o sa duca la mare lucru..
Cum poti sa spui ca nu ma uit la chat….pozele pe care mi le-ai facut au fost pretext sa imi dai ban, cred ca nu au trecut 30 de secunde pana m-ai banat (e posibil sa ma insel ca mai ieseam cu alt-tab din joc okazional pt alte treburi – iesiri scurte – dar nu cred ca ma insel…m-am trezit invisible si pa pa ..asta a fost tot).
Imi pare rau ca am scris postul..caci m-am lasat purtat de val..insa nu iau inapoi cele spuse. Titlul era intr-adevar destul de dur si imperios (scris la nervi) dar dak citeai postul vedeai ca eu nu vroiam sa o fac pe alex sa iti ia adminul – lasasem la latitudinea ei – imi spuneam doar parerea ( adik cum as fi procedat eu). Dar tu ramai tupesit si te vrei smecher ..spui ca ma faci la cs pe snow si pe 35hp (intr-adevar la lame nu ma pricep ca tine) dar la arme e o diferenta asa de mare intre noi….cam cum e de varsta intre noi doi.
In concluzie tu trebuie sa te mai maturizezi , eu o sa consider ca nu s-a intamplat nimik (poate chiar a fost totul o neintelegere – for the record nu am folosit coduri in viata mea..nici makar de proba sa vad cum e) si voi sunteti colegi si poate ma bag intre voi si amestec eu lucrurile in mod urat si fara voie….asa ca in ce ma priveste ..sunt cool ..si sper ca ai mai citit si printer randuri ..caci mai mult tie ti se adreseaza postul asta.
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyDum Feb 22, 2009 6:14 pm

cyrus..nu ai dat pozele din kte am inteles eo...dki...nici un admin nu iti va da unban ! topic closeD !
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyDum Feb 22, 2009 11:41 pm

Tr1sT:( cLoSe a scris:
cyrus..nu ai dat pozele din kte am inteles eo...dki...nici un admin nu iti va da unban ! topic closeD !

Pune pozele pe forum cyrus Neutral daka tot zici k nu esti codat...si cum a zis trist cik ti sa facut poze ..punele pe forum..sa vedem toti...Asa k nui kiar degeaba banu...Daca pui pozele si esti curat ti se va scoate banu k nu are nimeni cu tn Wink
Sus In jos
AnNytZza
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
AnNytZza


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 33
Localizare : Valcea
Data de inscriere : 17/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyLun Feb 23, 2009 12:08 am

Din cate stiu eu cyrus :-? ..parca joci de mai mult timp pe frag... Si nu imi aduc aminte sa fi folosit cod....parca te-am si verificat Smile... oricum pentru orice eventualitate...mai bine postezi imaginile ...sa le vedem toti .... sa ne convingem in totalitate bounce !
Bafta si have fun in continuare !!
Sus In jos
http://anyta-anyta.hi5.com
cyrus




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/02/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyLun Feb 23, 2009 3:31 pm

fear - lasat fara admin Awpindia0000
fear - lasat fara admin Awpindia0001
fear - lasat fara admin Awpindia0002
fear - lasat fara admin Awpindia0003

...pentru cei curiosi (noroc ca mai aveam pozele:P)
PS: nu stiu daca arata si secundele la momentul banului..ca mi-a dat banul in cateva secunde cum am si spus...oricum o sa fie probabil acelasi minut (daca nu arata si secundele) la ban...e usor sa spui dupa..."ti-am facut poze si nu le-ai aratat"...ce texte si pe fear doamne...roman in adevaratul sens ahh? Razz
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyLun Feb 23, 2009 3:53 pm

Oke.. ar trebui banul scos. Wink

[ off - feaR#aLecsaEstiButa .. X(X(X( [-( ]
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin EmptyLun Feb 23, 2009 6:14 pm

i'am scos eu banu>Very Happy<
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Continut sponsorizat





fear - lasat fara admin Empty
MesajSubiect: Re: fear - lasat fara admin   fear - lasat fara admin Empty

Sus In jos
 
fear - lasat fara admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin By FeaR
» Fear numai suferii de admin
» ban fara motiv
» immunity :) ..
» LA MULTI ANI FEAR[NAB:x] ;;)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: ~[-=FraGZoNe.No-ip.Org=-]~ :: -=Cereri Unban=--
Mergi direct la: