::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 @ parerea mea. - 4 aLexandra.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

@ parerea mea. - 4 aLexandra. Empty
MesajSubiect: @ parerea mea. - 4 aLexandra.   @ parerea mea. - 4 aLexandra. EmptyVin Feb 27, 2009 4:51 pm

Eu nu intzeleg o chestie. De ce ai vrea sa iti faci o afacere cu un server de CS care e gratis? [nu e gratis.. k platesti curentu'.. aproape gratis]. Pentru ce? Credit pe tel?
Admine pe bani ?!
Inchirierea svlui ptr meciuri ?!
Inchiriere de admin ?!

10 euro admin pe 6 Luni ??

Nu stiu voua, dar mie nu mi se pare Ok... Adica deh.. la 15 ani sa ceri 10 eur ca sa dai admin 6 luni pe un sv? Crezi ca daca un om va plati ca sa ia admin, o sa fie mai de incredere decat unu care ia moca? Eu nu cred ... lumea nu se schimba la 40 lei scosi din buzunar.. dar daca tu te bucuri la ei, oke, felicitari.. dar sunt degeaba. adica moca. adica nemunciti. adica sunt aiurea.

Asa deci.. - parerea mea era ca faza asta e o porcarie. zic eu. Poate gandesc eu anormal si ilogic si voua, tuturor vi se pare un lucru foarte normal sa dai nush cati euro pe un admin. [felicitari]

Nu vreau sa o iei in nume de rau, Alexandra.. mi-am dat doar cu parerea.. caci mi s-a parut aiurea si mi se pare incontinuare si mie se va parea mereu.. Smile

~ Sa ne zici si noua, astia mai vechi, daca tre' sa ne platim adminele ~

PS: Post lung.. scuze. n-am vrut sa fie. da' daca imi ramane ceva in cap nu pot sa tac Razz.


LATER
EDIT: Si in nimeresti de unu sponsorizat de mamica sau de taticu' , ia admin, si defapt e un caraghios, mic si basinos care face pe desteptu', care posibil a jucat doar 1 zi pe server si se crede zeul zeilor.
Pentru ca, daca vinzi admine, poate sa cumpere oricine. Nu stii cum joaca, nu stii cum se comporta, nu stii cum reactioneaza in diverse situatii. Wink


Ultima editare efectuata de catre aLecsa :x in Vin Feb 27, 2009 5:21 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

@ parerea mea. - 4 aLexandra. Empty
MesajSubiect: Re: @ parerea mea. - 4 aLexandra.   @ parerea mea. - 4 aLexandra. EmptyVin Feb 27, 2009 5:01 pm

Cei vechi nu:):-j
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

@ parerea mea. - 4 aLexandra. Empty
MesajSubiect: Re: @ parerea mea. - 4 aLexandra.   @ parerea mea. - 4 aLexandra. EmptyVin Feb 27, 2009 5:13 pm

sincer io unu nu as da bani sau credit pe telefon pt a avea admin pe un server..nu zic de asta ..poate fi si alt server ..kiar nu as da...as prefera sa joc asa k un simplu player...sau as juca pe alte servere unde acolo se da admine pe baza k te vede activ pe server si pe forum....Si nu stiu kati ar da bani sa fie 1 luna admin pe un sv :-?? ..Alexandra treaba ta poti sa faci ce vrei tu k doar e sv tau... Razz
Sus In jos
Luksul
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
Luksul


Numarul mesajelor : 67
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

@ parerea mea. - 4 aLexandra. Empty
MesajSubiect: Re: @ parerea mea. - 4 aLexandra.   @ parerea mea. - 4 aLexandra. EmptyVin Feb 27, 2009 5:25 pm

sa dai 3 euro pt 1 luna Smile) mai bn imi iau jocuri de pe net pe tel dekt sa joc 1 luna si sami iei adminu ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





@ parerea mea. - 4 aLexandra. Empty
MesajSubiect: Re: @ parerea mea. - 4 aLexandra.   @ parerea mea. - 4 aLexandra. Empty

Sus In jos
 
@ parerea mea. - 4 aLexandra.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau sa va dati cu parerea in legatura cu ,cateva admine
» Immortal Love 8->
» alexandra?
» M`am impacat cu Alexandra
» Pentru Alexandra cu dedicatie :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=D!V3rSe=- :: -=Discuti Generale:X=--
Mergi direct la: