::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Admin abuse...

In jos 
+2
sPd^
vladn
6 participanți

Chiar pe toti va deranjeaza daca 1 se muta cu echipa mai buna sau nu?
DA
Admin abuse... Vote_lcap71%Admin abuse... Vote_rcap
 71% [ 5 ]
NU
Admin abuse... Vote_lcap29%Admin abuse... Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Nu-mi pasa.
Admin abuse... Vote_lcap0%Admin abuse... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 7
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
vladn

vladn


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 20/09/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 10:29 am

Mda... fac si eu o reclamatie,daca tot nu iau admin... macar sa imi fac dusmani Laughing

Nickul tau : Un1x*VLAD
Ora / data : nu mai stiu exact... cam acum o saptamana...
Harta : fy_snow (ca asta se joaca 99% Laughing )
Admin acuzat : sPd^
Motiv : Nu ii convenea sa ma pun cu el in echipa... desi nu era unbalanced...el asa zicea...Deci.. mi-a dat de 2 ori transfer...si dupa am renuntat ...si am iesit de pe server...
Dovada : [copiati consola sau screenshot] Am screenshot dar nu am butonul de upload Laughing Laughing Laughing
Martori : restul care erau pe server...(nu e asa important)

P.S.: Stiu.. toti o sa fiti de acord cu sPd^ din cauza ca sunt fragar... si ma mut cu echipa mai buna... Neutral In orice caz...rezolvam 2 lucruri:
1. O sa imi modificati contul sa pot avea si eu Upload button...
2. Stiti si voi povestea.
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 10:54 am

Bah,baiatule,esti dus! In primul rand ca faci reclamatie la o chestie ce s-a petrecut acum o saptamana ceea ce ma face sa cred ca tu nu dormeai noaptea din cauza asta si in al doilea rand ca nu vad rostul reclamatiei tale cand ti s-a reprosat de catre mai multe persoane, la cererea ta de admin, acelasi lucru! Apropo,asculti coloana sonora de la "X-files"?/Smile
Sus In jos
vladn

vladn


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 20/09/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 12:04 pm

sPd^ a scris:
Apropo,asculti coloana sonora de la "X-files"?/Smile
Nu.... Rolling Eyes
Admin abuse... 828816 sunt dus...am dormit f. bine noaptea...astept si opiniile celorlalti Wink
Si astept modificarea contului pt. a avea butonul de UPLOAD!
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 12:36 pm

Ba scuteste-ne cu reclamatiile tale aiurea....spd avea dreptate , se cam vede ca esti disperat ca nu ai primit admin ..... si incepi cu reclamatii deastea aiurea ..........dak primeai admin eu nu mai intram pe server pentru ca pur si simplu nu te suport

PEACEEEEEEEEEEEEE
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 1:07 pm

fragar mare !nu imi placi ca player deloc!! ca om esti ok!
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 1:45 pm

Stii Vlad dak as juca si eu k tine,poate as fi si eu pe 2 3 da no... nu merge asa.. gandeste te cum ar fi daca am juca toti de pe server asa..unde s ar ajunge...si dak faci reclamatie nu fa dupa 1 saptamana man:))
Sus In jos
vladn

vladn


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 20/09/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 3:08 pm

Mda.. CoLT.. stiu e cam tarziu dupa 1 saptamana...

SouthMANIAK... Stiu ca nu ma suporti... dar asta e Smile Nu sunt codat ca sa poti sa scapi de mine Laughing

Amore...Ma mir ca zici ca nu iti lace deloc ca player... ca in joc nu ai zis nimic Sad
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 3:18 pm

Nu ti se modifica nimic. Vrei sa pui poza, uploadeaz-o pe un site si posteaza link-ul. Multumesc.
Raspuns poll: DA!
Sus In jos
vladn

vladn


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 20/09/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 4:35 pm

aLecsa Mad a scris:
Nu ti se modifica nimic. Vrei sa pui poza, uploadeaz-o pe un site si posteaza link-ul. Multumesc.
Si daca nu stiu nici un site?...Sa nu imi cereti poze...Va trimit pe mess lol! Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
vladn

vladn


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 20/09/2009

Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... EmptyMier Sept 23, 2009 6:55 pm

Andrei a scris:

Eu unu..daca aveam chef si timp sa joc calumea..si daca jucam ca tine pai eram inaintea lui spd si a lui esir...dar cum nu sunt asa..de`aia sunt pe 15 Smile Eu nu gandesc sa ajung pe primu loc...ce castigi daca ajungi pe locu 1? Crezi ca i se face mila lui Alexa si-ti da admin? Nu...nu-ti da nimeni nimic daca esti pe primu loc. Deci.. lasati-o moarta:-j
NU... rank 1 nu inseamana admin... dar ma simt eu bine... si na... asa cum joc... macar ma mentin in top10 Cool

Nu stiu daca voi mai aplica pt. admin... incep Facultatea... deci mai las jocurile mai usor...si 95% din server e admin asa ca nu mai am si eu nevoie Laughing Laughing Laughing Wink

P.S.: Nu cred ca mai joc pe server... decat cand NU e sPd^ si SouthMANIAK pe server Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admin abuse... Empty
MesajSubiect: Re: Admin abuse...   Admin abuse... Empty

Sus In jos
 
Admin abuse...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admin 4 me:D:D:D:
» n0 aDmiN:|...
» aDmiN 4 mE :D
» un mare admin....NOT!
» Cerere de admin !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: