::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Comenzi Admin Vs Playeri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Comenzi Admin Vs Playeri Empty
MesajSubiect: Comenzi Admin Vs Playeri   Comenzi Admin Vs Playeri EmptySam Sept 05, 2009 3:24 am

Am observat de multe ori nemultumirea altor admini in momentul in care intra un player si il injura pe admin "2" fiindca l-a facut din baza -baza! ok...ii dai gag scoti gag-ul sau intra el iar (ip dinamic bla bla) si iar injura mu*e mo***i matii etc ! Eu vazand la altii am procedat la fel nu dau nume Shocked Shocked ..->> Destroy+ban cateva ore... cum ar trebui sa procedez? Surprised Surprised

Voi ce faceti in cazurile astea?mai concret!Banul nu are efect la playerii cu ip dinamic deci...!

Eu am dat multe destroy-uri adevarat insa ce pot face altceva daca banul nu isi are sensul..?si codatul reintra codat cu alt nick ..stai iar sa il cauti? Astept pareri concret:)Mersi!
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Comenzi Admin Vs Playeri Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi Admin Vs Playeri   Comenzi Admin Vs Playeri EmptySam Sept 05, 2009 10:52 am

Păi zici k le dai ban, daaaar daca au IP dinamic.. tot la destroy ajungi. =D
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

Comenzi Admin Vs Playeri Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi Admin Vs Playeri   Comenzi Admin Vs Playeri EmptySam Sept 05, 2009 1:03 pm

Sau ii dai un fuckoff si se satura baiatul de fragzone:))
Sus In jos
amoRe
Newbie
Newbie
amoRe


Numarul mesajelor : 20
Localizare : AraD
Data de inscriere : 25/06/2009

Comenzi Admin Vs Playeri Empty
MesajSubiect: !   Comenzi Admin Vs Playeri EmptyDum Sept 06, 2009 12:17 am

Bun am inteles !ce pot spune .. Shocked legat de" nu mii de poze ca tine" --> sunt un fotograf profesionist unghiuri umbre chestii:)) Razz Razz lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comenzi Admin Vs Playeri Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi Admin Vs Playeri   Comenzi Admin Vs Playeri Empty

Sus In jos
 
Comenzi Admin Vs Playeri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» aDmiN 4 mE :D
» Admin 4 me:D:D:D:
» n0 aDmiN:|...
» Doresc si eu admin
» admin 4 faLLen*

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=D!V3rSe=- :: -=Discuti In leg cu srv Frag-Zone.no-ip.org=--
Mergi direct la: