::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ...Voi ce ziceti?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? EmptyDum Aug 16, 2009 1:11 pm

Crek ai febra Very Happy
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? EmptyDum Aug 16, 2009 1:19 pm

E problema ta,te tratez cum meriti...de la inceput ti`am atras atentia sa incetezi cu vocabularu neadecvat cand vb cu mn:|..si sa nu ma mai faci pe mine tuta,nebuna si nush cum;)..pt ca nici macar nu ma cunosti
Daca asa faci si cu roxana si alte fete..nush cum te pot suporta!..ma rog..pb ta
Bafta all:)



a si inca ceva..n`ai dekt sa renuntzi,oricum am zis dinainte..ca renunt la server:)..asta a vazut si spd cand am spus`o:)..n`are sens sa`l tin pt 3 lulele care intra:-j...poate pe viitor cand o sa fac unu bun,o sa`l hostez..ca sa nu il tin eu pe pc`ul meu..si atunci!..

Off by dNNNd@FtW: Si pe viitor poate ne gandim la un domeniu ".com " sau " .ro " . Este doar 50 lei =]
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? EmptyDum Aug 16, 2009 2:44 pm

Da dar eu am vb cu ala asa..eu nu te`am jignit niciodata
Neutral...
tu mereu sti sa glumesti numai cu,cuvinte deastea obscene..ca nush cum sa le mai zic..scutiti`ma:-j..deja mi s`a acrit
poate altor fete le place..sa vb asa cu ele,dar mie nu;)
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? EmptyDum Aug 16, 2009 3:50 pm

omg deci sunteti incredibili...voi nu faceti decat sa va certati toata ziua...
ba frate oare o sa fie vreo zi cand o sa ne intelegem toti...
pnm ...acum nujt cat timp am citit un topic despre alexa si alecsa...
am fost eu cu amore....
aqma voi 2...[si ati mai fost si inainte si credeam k ati rezolvat...dar ati rezolvat o pla]
Alexa daca nu vrei sa te mai ocupi de server..inchide'l si cu asta basta....terminam tot...poate unii o sa pastram legatura..poate altii nu asta e..
inafara de Andrei voi sunteti niste cunostinte virtuale pt mne..deci nu o sa dau prea multa antentie..si cred ca asa o sa procedeze toti...



Deci va rog frumos terminati'va sau se termina cu fragzone...alegeti...

Andrei ai zis k o sa incerci sa vb mai "aparte" cu alexa...incearca ka esty mai mare si cred k ai destula experienta in viata incat sa stii cum sa abordezi o persoana sa nu o faci sa se simta aiurea..

Alexa u incearca sa numai fii asa ca nu ajungi nicaieri..mai ales asa k ne cunoastem p mess...glume dastea o sa mai fie...si incearca si tu sa razi la unele chestii nu sa stai asa serioasa tot timpul ca nu faci nimic bun....ba chiar indepartezi lumea daca esty asa...incearca sa vb cu noi[adminii de pe frag cat si playerii fideli care te intrb despre srv] pune mai mult suflet...mai pune pluginuri noi p server..mai consulta'te si cu noi cand faci ceva nou..sau ai de luat o decizie...ca te ajutam cu placere[eu sigur o sa fac asta]...



Terminati'va fratilor...pe bune aqma...


Macar incercati...


:*
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? EmptyDum Aug 16, 2009 6:32 pm

Hai mai.. gata. o.O O fi avut si ea nervi si a reactionat aiurea.. pnm. Lasati-o sa aiba o dispozitie mai bune si vorbiti atunci cu ea ;D Cu omu' la nervi nu rezolvi nimic ;-??
Si ar fi pacat sa se inchida serveru' .. e lume oke aici si ne cunoastem de destula vreme [Ok.. Lui Vlad n-o sa-i pese de noi daca se inchide.. but, n-ai ce sa-i faci] .

In legatura cu vocabularu' .. fiecare scrie/vorbeste cum ii vine mai usor si nu cred ca o persoana o sa se schhimbe doar pentru ca alteia nu-i convine. Sau cel putin eu n-as face-o. >.<
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? EmptyDum Aug 16, 2009 9:17 pm

mai buna* wtv
Sus In jos
dNNNd@fTw
MoDeRaTor
MoDeRaTor
dNNNd@fTw


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/05/2009

...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? EmptyMier Aug 19, 2009 7:02 am

Ia sa incerc sa glumesc si eu asa cu Alexandra sa vad daca se supara si pe mine =]

Sincer, cum a spus si Vlad, nu stiu de ce va certati mereu asa aiurea, pe niste motive [vai de mama lor]

Si Alexandra de ce ne`ai facut "lule" sau cum ai zis tu mai sus. Chiar asa de neimportanti suntem pentru tine si pentru server :-S ? =] Ma atinge la punctu sensibil chestia asta =/

Gata, hai mai bine sa terminam cu prostiile astea, ca doar nu avem sub 15 ani =] Si sa nu ne mai comportam ca atare. Ca doar necazuri se intampla daca o tinem tot asa. Sunteti de acord cu mine ? =]] HAI sa va aud !
Sus In jos
http://spyke-parkour.hi5.com
Continut sponsorizat





...Voi ce ziceti? Empty
MesajSubiect: Re: ...Voi ce ziceti?   ...Voi ce ziceti? Empty

Sus In jos
 
...Voi ce ziceti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ziceti si mie ceva

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=D!V3rSe=- :: -=Discuti Generale:X=--
Mergi direct la: