::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
rLd^

rLd^


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 31
Localizare : Galatzzi
Data de inscriere : 01/07/2009

Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat Empty
MesajSubiect: Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat   Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat EmptyDum Iul 26, 2009 2:26 pm

Nume / Prenume : Iulian

Varsta : 17

Localitate : Galatzi

Nick pe server : ReloaDmE

Timp jucat pe server : pff habar nam mult orikum crek ma incadrez intre 6 -8 luni Very Happy

Experienta cs : 2 ani juma

Experienta adminat : 1 an

Steam : nu

Motiv cerere:Poi merita a 2 incerkare crek mam schimbat si.. imi pare rau ca fak cerere stiind ca nu se mai dau admine
Sus In jos
dNNNd@fTw
MoDeRaTor
MoDeRaTor
dNNNd@fTw


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/05/2009

Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat Empty
MesajSubiect: Re: Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat   Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat EmptyDum Iul 26, 2009 2:44 pm

Au existat multe discutii pe server/mess/forum si in majoritatea erai si tu implicat.

Eu ma dau cu parerea dupa alte 2 reply`uri cu PRO sau CONTRA.
Sus In jos
http://spyke-parkour.hi5.com
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat Empty
MesajSubiect: Re: Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat   Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat EmptyDum Iul 26, 2009 2:57 pm

Serverul e de 8 luni ? ;-/
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat Empty
MesajSubiect: Re: Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat   Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat EmptyDum Iul 26, 2009 4:47 pm

Nici nu stiu daca sa votez sau nu .....deoarece Alexandra nu mai da admine deci degeaba votez.......RazzVery Happy

of:dnd mai traieste
Sus In jos
dNNNd@fTw
MoDeRaTor
MoDeRaTor
dNNNd@fTw


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/05/2009

Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat Empty
MesajSubiect: Re: Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat   Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat EmptyLun Iul 27, 2009 1:04 am

off: TRAIEEESC !!


Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat 206401
Sus In jos
http://spyke-parkour.hi5.com
Continut sponsorizat





Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat Empty
MesajSubiect: Re: Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat   Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da  ...Merita Incerkat Empty

Sus In jos
 
Stii imi pare rau ca fak cerere akum stiind ca nu se mai dau admine da ...Merita Incerkat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CErere admin pyrotekk
» Vreau sa va dati cu parerea in legatura cu ,cateva admine
» Deci sunt sigur ca nu iau admin >:) da in fn :))
» cerere 4 D-zeu
» CeReRe admin by Fl@m3 din nou :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: ~[-=FraGZoNe.No-ip.Org=-]~ :: -=Cereri Admin=--
Mergi direct la: