::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 fu ANDREI ~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
FeaRFactoR
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
FeaRFactoR


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 27/01/2009

fu ANDREI ~ Empty
MesajSubiect: fu ANDREI ~   fu ANDREI ~ EmptyDum Iul 19, 2009 11:10 am

ANDREI = CEL MAI PROST ADMIN DE PE SRVU ASTA .. EL IN LOC SA LE DEA BAN LA CODATI EL IMI DA BAN MIE .. RATAT CA NOOBU ASTA NU AM MAI VAZUT , INVATA FRATE SA ADMINEZI IN LOC SA DAI BAN LA PLAYERI CURATI .. SI DUPA IMI DAI BAN MIE CA AM INJURAT SA TE UITI PE AIA .. DACA HANEA SI NESCUIK ERAU CURATI , PUTEAI SAMI DAI BAN DIN PRIMA DAR ASA NU AI NICI 1 MOTIV SAMI DAI BAN JEGULE !
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

fu ANDREI ~ Empty
MesajSubiect: Re: fu ANDREI ~   fu ANDREI ~ EmptyMar Iul 21, 2009 1:29 am

incepem cu inceputul..LIMBAJUL asta e incontrolabil la tine ? pe bune deci nu e zi sa nu te vad injurand...dupa parerea mea andrei e un admin foarte bun si vital pt serverul asta [poate exagerez] si nu cred ca da ban fara motiv..Tu cand ai anuntat ca aia sunt codati..ai zis'o cu frumosu sau cu uratu' ?
Si am mai zis si la reclamatia pt amore..NU SUNT DOVEZI ! asa ca noi nu luam masuri doar p vorbe...niste vorbe urate as putea adauga...deci trecem peste asta...


alte pareri ?
Sus In jos
 
fu ANDREI ~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: