::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 CErere admin pyrotekk

In jos 
+7
CoLT
gumitzzzza
AleXaNDRa
Grix
aLecsa :x
Tr1sT:( cLoSe
pyrotekk
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
rLd^

rLd^


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 31
Localizare : Galatzzi
Data de inscriere : 01/07/2009

CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: :D:D:D:D:D:   CErere admin pyrotekk - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 12:40 pm

e spike b-)
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CErere admin pyrotekk   CErere admin pyrotekk - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 12:41 pm

ala mic cu masca de respira greu!Smile) spk...
Sus In jos
dNNNd@fTw
MoDeRaTor
MoDeRaTor
dNNNd@fTw


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/05/2009

CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CErere admin pyrotekk   CErere admin pyrotekk - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 12:46 pm

sPd, vezi ca nu respir greu Smile)
Sus In jos
http://spyke-parkour.hi5.com
pyrotekk
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 27/06/2009

CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: BAH   CErere admin pyrotekk - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 1:12 pm

s[P]k Neutral din experienta mea de admin se da kick specatotilor doar daca e serverul full .. asa ce te deranjam daca stateam spec ... Si eu vb cu o fata am itnrat daor ca vroiam sa dau ban la unu de pe serverul meu dar am uitat ca in cs eram spec pe fragzone si am scris din gresala pe chatul vostru in lok sa scriu pe chatul meu Smile Wink ... Si gata inchideti topciul . Dar pe serverul asta nu se paote juca knd nu's admini si ma mereu nu;s admini onn Wink Singrui admini are intra cat de cat mai des sunt Andrei , k1dza si cred ca si Colt .. Ii mai inteleg pe sPd si cyrcus care-s oameni ocupati si paote pe trist care se ocupma mai mult de forum ... restul ce asteptati adminilor ?

Si eu voi mai face o cerere peste cateva sapt daca nici aia nu e acceptata renunt ... Acum sincer .. voi ati mai juca pe un server pe care sunt o gramada de codati care cand vad ca intra un admin care sta cel mult 10 min apasa un buton sa bage codul off ??...
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CErere admin pyrotekk   CErere admin pyrotekk - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 1:22 pm

Adevarul e ca s-a ajuns prea departe cu cererea asta! Cum ai zis si tu...revino peste catva timp cu o alta cerere! daca o sa fii "de gasca", eu pastrez un pro!Smile
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CErere admin pyrotekk   CErere admin pyrotekk - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 1:34 pm

deci mai joaca cateva sapt...si ma fa dupa o cerere,bft:)
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Continut sponsorizat





CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CErere admin pyrotekk   CErere admin pyrotekk - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
CErere admin pyrotekk
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin (s7@r)
» cerere admin :(
» cerere admin
» Cerere admin :D
» Mada-lin vrea si el ceva

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: ~[-=FraGZoNe.No-ip.Org=-]~ :: -=Cereri Admin=--
Mergi direct la: