::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 a fi sau nu cod...

In jos 
+2
aLecsa :x
AleXaNDRa
6 participanți
AutorMesaj
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... EmptyDum Iul 05, 2009 2:10 pm

http://fisierulmeu.ro/44QRVAIJXK9L/grix-dem.html



aici e un demo..facut de spd^ lui grix... am tot stat si ne`am uitat pe el..si ni s`a parut dubios..:-s..as dori sa va dati si voi cu parerea..si mai vreau sa va spun..ca in caz de e wall sau ceva:) o sa scot imunitatea la toti adminii..sa va pot face poze:)..si atunci daca va prin de mai multe ori cu coduri..riscati sa va pierdeti adminu:)!! asa ca fiti atenti ce faceti:P
Astept parerile voastre despre demo
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: Re: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... EmptyDum Iul 05, 2009 5:44 pm

Uhm.. e aiurea la sfarsit cand a luat`o pe Alexa si pe Marius ;-?
Dar totusi a luat flash ^^
Not sure. bounce
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: Re: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... EmptyLun Iul 06, 2009 10:33 am

Si eu cred ca e wall.........Razz
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: Re: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... EmptyLun Iul 06, 2009 10:38 am

grix...adminul ?Neutral
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: Re: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... EmptyLun Iul 06, 2009 12:19 pm

Andrei a scris:
aLecsa Mad a scris:
Uhm.. e aiurea la sfarsit cand a luat`o pe Alexa si pe Marius ;-?
Dar totusi a luat flash ^^
Not sure. bounce

Nu cred k a luat flash..ca a stiut fiind flash-uit..sa coteasca si sa se duca inapoi...intelegi? Neutral

Fas.. si eu fac asta ;-??
Sus In jos
pyrotekk
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 27/06/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: nush   a fi sau nu cod... EmptyLun Iul 06, 2009 12:30 pm

Aici s-ar putea sa aiba si s-ar putea sa nu aiba ... In principiu dupa mne asta e wall clar , dar de ex am un pr , e a 8-a si joak incredibil . Iese mereu de dupa perete cu tinta pe capul afv ... da mereu heashoturi cu awp prin zid ... SI chiar nu are cod .. I-am facut eu personal vreo 20 de poze , si nimic . In mod normal daca joci asea ai wall , dar exista si exceptzi Wink
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: Re: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... EmptyLun Iul 06, 2009 1:28 pm

l`am intrebat..ieri,sa`mi spuna sincer:) si mi`a spus..ca a inceput sa joace la sunet..si cred ca unele faze mai se pot intampla cand joci la sunet:-?..
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Grix

Grix


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 30
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/06/2009

a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: Re: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... EmptyLun Iul 06, 2009 7:09 pm

AleXaNDRa a scris:
l`am intrebat..ieri,sa`mi spuna sincer:) si mi`a spus..ca a inceput sa joace la sunet..si cred ca unele faze mai se pot intampla cand joci la sunet:-?..


Da exact AleXaNDRa are dreptate am inceput sa jok la sunte in viatza mea nu am Jucat cu wall .. decat pe un Server cu Respawn cand ieseau imi dadeau head din Prima !! si l-am bagat .. da pe Fragzone .. nu am jucat niciodata cu wall ... nush credeti ce vreti scotetimi adminu daca vreti .. Neutral cum credeti Voi .. da nu aveam cod lol! a fi sau nu cod... 589679 a fi sau nu cod... 589679 a fi sau nu cod... 589679
Sus In jos
Continut sponsorizat





a fi sau nu cod... Empty
MesajSubiect: Re: a fi sau nu cod...   a fi sau nu cod... Empty

Sus In jos
 
a fi sau nu cod...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: