::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 hmmmmmmmmmmmmmmm

In jos 
+6
m4a1
AnNytZza
s7@r*Gag1cuL
aLecsa :x
pTq
fast-gam3
10 participanți
AutorMesaj
fast-gam3




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 24/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyMar Ian 27, 2009 9:11 am

eu nu-s deacord cu star ... si eu trag prin peretzi si FARA COD ... ptq ma invatzay mai ales pe fy_snow DIAGONALE Wink ceea ce face ca playeri sa creada ca am cod lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! mai ales cand ii iau si pe 2 prin perete Smile))
multzi jucatori sunt foarte rapizi ex : pTq eu am vaz cum joaca si chestia cu tremuratu tzintei da sa zicem pt uinii ii adev ,
Sus In jos
pTq
Newbie
Newbie
pTq


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 26/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyMar Ian 27, 2009 3:15 pm

fast-gam3 a scris:
eu nu-s deacord cu star ... si eu trag prin peretzi si FARA COD ... ptq ma invatzay mai ales pe fy_snow DIAGONALE Wink ceea ce face ca playeri sa creada ca am cod lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! mai ales cand ii iau si pe 2 prin perete Smile))
multzi jucatori sunt foarte rapizi ex : pTq eu am vaz cum joaca si chestia cu tremuratu tzintei da sa zicem pt uinii ii adev ,

Prietene, s7@r*Gag1cul se referea la adminat ... aici intervin mai multi factori in identificarea unui codat , in primul rand experienta adminului ... si iti zic eu k adminii experimentati stiu ce e aia "diagonala" , ce s-a intamplat azi-noapte pe server a fost altceva ... pe noi ne-au acuzat jucatorii , nu adminul . Smile
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyMar Ian 27, 2009 6:13 pm

Off: Las-o mai moale cu emoatele alea.
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyMar Ian 27, 2009 7:56 pm

Mda..pTq a inteles ce am vrut eu sa spun. Shim..sa stie toti playeri,eu nu am nimic apropo de faza cu "trasul prin perete",ba chiar din contra...si eu trag prin perete. Dar eu ma refeream ca un jucator care are coade,trage exagerat de mult prin perete si in acelasi loc + ca mai da si "hs"!! Ex: Eu,am coade(wall)..si cu acest cod,vad prin pereti..deci cu siguranta vad un jucator intr`un loc,asa ca,nu sunt prost sa trag in alta parte decat acolo si la fel de normal este ca,daca am wall`ul setat la head,dau "hs".

Sunt cazuri in care un jucator joaca la sunet si din aceasta cauza se fac confuzii cu coadele.
Dar daca sunt 10 playeri pe server si 1 joaca cu coade,eu cu siguranta imi dau seama care din cei 10 este codat.
DAR,daca nu sunt sigur de ceea ce fac,ai fac poze playerului pe care eu il consider codat.

Ma scuzati pentru lungimea postului asta,cat si pentru altele.
Sus In jos
http://starcs.iad.ro
AnNytZza
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
AnNytZza


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 33
Localizare : Valcea
Data de inscriere : 17/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyMier Ian 28, 2009 12:55 pm

Deacord cu s7@r! Neutral
Sus In jos
http://anyta-anyta.hi5.com
m4a1
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
m4a1


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 32
Localizare : VoLunTeXaS
Data de inscriere : 23/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyMier Ian 28, 2009 3:06 pm

me lene sa citesc... hmmmmmmmmmmmmmmm 263988 ..da sunt si yo de acord cu star :X hmmmmmmmmmmmmmmm 903430
Sus In jos
http://www.strikes.ro
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 10:23 am

me too....star are dreptate...si fast ...se cunoaste cand trage un codat pe diagonale...si cand un player face crossfire (trage din primele sec) ...deci star are dreptate...wallu e mai greu de depistat atunci cand jucatorul zice ca joaca la sunet...se poate sa il auda si sa il ajtepte cu tinta...dar daca esty atent...il prinzi...si la aim numa zic..tre sa fiu orB sa nu il vezi..Neutral...


aim = sare tinta de pe cap pe cap (pt cei care nu stiu) Smile


PeaCe Very Happy
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 2:15 pm

Hai sa va zic si io ceva in legatura cu codurile astea..sunt unele coduri kare se activeaza si se dezactiveaza prin simpla apasare a unei taste ...asa k un jucator poate sa isi activeze codu in timpul jocului dar sa si il dezactiveze...poate sa omoare 4-5 jucatori de odata apoi il dezactiveaza ..k isi da seama k un admin se baga sa se uite pe el..apoi mai omoara si el ceva si hop un admin ii face poze si iese curat k a dezactivat codu..si asa k trebuie lu cineva sa i se faca de mai multe ori poza nu numai odata...asa k intra unu i se face odata poze si e curat ..dar a 2 a oara poate intra cu cod ..k doar na ia facut odata poze nu mai face a 2 a oara poze...asa k trebuie atentie multa...

ps: Sper k nam deranjat ... Razz
Sus In jos
pTq
Newbie
Newbie
pTq


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 26/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 2:44 pm

Rstrykt a scris:
Hai sa va zic si io ceva in legatura cu codurile astea..sunt unele coduri kare se activeaza si se dezactiveaza prin simpla apasare a unei taste ...asa k un jucator poate sa isi activeze codu in timpul jocului dar sa si il dezactiveze...poate sa omoare 4-5 jucatori de odata apoi il dezactiveaza ..k isi da seama k un admin se baga sa se uite pe el..apoi mai omoara si el ceva si hop un admin ii face poze si iese curat k a dezactivat codu..si asa k trebuie "LU CINEVA" (cuiva) sa i se faca de mai multe ori poza nu numai odata...asa k intra unu i se face odata poze si e curat ..dar a 2 a oara poate intra cu cod ..k doar na ia facut odata poze nu mai face a 2 a oara poze...asa k trebuie atentie multa...

ps: Sper k nam deranjat ... Razz

Ai dreptate ce zici tu mai sus , dar pana la momentul oportun stii ce se spune "Hotul neprins e negustor cinstit" . Trebuie sa faci screenshot-uri mai multe jucatorului ; asta nu inseamna sa il stresezi , sa nu il lasi sa joace etc. ;le faci cand esti 90% sigur ca foloseste cheat-uri . Si te rugam atentie la limbaj Very Happy . Multa bafta !!! Wink
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 3:12 pm

Pai da pTq nici sa fie chiar asa stresant sa i se faca poze din 10 in 10 minute ...scz cu limbaju ma grabeam ..gata am sa fiu mai atent Razz ..

ps: ptq observ k te-ai apukat iar de cs cheers ..poate te gasesc intr-o zi pe sv sa joc si io cu tn cheers sau ma anunti pe mess Razz
Sus In jos
pTq
Newbie
Newbie
pTq


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 26/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 3:23 pm

Oooooo ! tu esti Restrikt de pe Best-music . Ce mai faci mai baiatule ? .. eu sunt tot timpul pe server ;ne vedem acolo .Hai k te astept salutare !! Wink
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 4:05 pm

Io eram cika Very Happy Very Happy ...Ce sa fac mai traiesc si io pe azi pe maine Smile cheers ....hai k o sa intru si io pe sv Smile
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 7:42 pm

Hrm. Majoritatea serverelor au AntiCheat-ul activat si cand acel user apasa butoanele care pot (dez)activa codurile, ia ban. Smile
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyJoi Ian 29, 2009 10:27 pm

aLecsa Mad a scris:
Hrm. Majoritatea serverelor au AntiCheat-ul activat si cand acel user apasa butoanele care pot (dez)activa codurile, ia ban. Smile

Te contrazic Very Happy ...majoritate serverelor care au AntiCheat si la apasarea butonului de activare sau butoanelor si acele butoane pt activare si dezactivare sunt f9 sau f10 sau f11 sau f12 la majoritatea codurilor si AntiCheatu-rile depisteaza decat prin apasarea acestor butoane...dar sunt alte coduri kare se activeaza si prin apasarea a altelor butoane Razz si nu le poate depista AntiCheatul Very Happy
Sus In jos
unBreakable

unBreakable


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 30/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptySam Ian 31, 2009 2:54 am

ati putea incerc Sxe Injected..

Si eu m'am saturat sa fiu acuzat ca am coduri fiindca stiu sa ma feresc de un flash, sa trag prin pereti in locuri in care de obicei playeri stau, sau ca tin tinta la nivelul capului... si asta cand sunt pe steam... in fine doar o sugesti

~cya
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm EmptyLun Feb 02, 2009 2:46 am

s-a cam lamurit trb;))..pwp si va mai ast cu subiecte...



Closed!!
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Continut sponsorizat





hmmmmmmmmmmmmmmm Empty
MesajSubiect: Re: hmmmmmmmmmmmmmmm   hmmmmmmmmmmmmmmm Empty

Sus In jos
 
hmmmmmmmmmmmmmmm
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: