::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Demo 4 N3bun3L

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Demo 4 N3bun3L Empty
MesajSubiect: Demo 4 N3bun3L   Demo 4 N3bun3L EmptyJoi Iun 18, 2009 8:28 pm



Ultima editare efectuata de catre aLecsa :x in Joi Iun 18, 2009 9:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Demo 4 N3bun3L Empty
MesajSubiect: Re: Demo 4 N3bun3L   Demo 4 N3bun3L EmptyJoi Iun 18, 2009 9:43 pm

Banul va ramane...nu ma intereseaza..o singura data daca te mai prin pe server ai distroy:)..nu credeam ca poti juca si tu cu aim..sau no`recoil..chiar asa?Neutral...cand te`am cunoscut...nu jucai cu wall:)..ai avut admin...dupaia ne`ai lasat baLta..ai revenit ai cerut admin,ai intrat ceva timp apoi nu ai mai intrat..ti`am luat adminul ca nu avea rost...dupaia iar ai facut cerere si nu ai mai intrat dupa ce ti`am dat admin...si ieri m`ai intrebat daca mai poti lua admin pe serveru asta..si ti`am spus ca DA dar daca nu intri des..nu:)...si acum sa vad ca joci cu aim..Neutral..incredibil omule..te`ai schimbat..ai un tupeu incredibil:) imi pare rau pt tine,dar nu scot nici un ban...gasesti tu alte servere pe care sa joci.Bafta!!
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
 
Demo 4 N3bun3L
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CeReRe aDmiN N3bun3L
» Demo 4 "death note"
» Demo 4 feaR
» Demo 4 n0thing#end
» Demo Kiro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Jucatori=--
Mergi direct la: