::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ma ajuta cnv pls?? :(

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptySam Mai 09, 2009 10:37 pm

Am o probl q cs. Stie cnv dc de fiecare knd se inchide serverul si se deschide din nou imi da cs o eroare cv de genu:'only people from roumania could connect to server'. Multumesc anticipat Very Happy ma ajuta cnv pls?? :( 387234
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptyDum Mai 10, 2009 9:05 am

Da l am instalat din nou si tot asa face Crying or Very sad dupa aia am bagat un alt cs si tot eroarea aia mio dadea scratch
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptyDum Mai 10, 2009 1:03 pm

te referi,ca pe serveru meu cand vrei sa intri apare asta?Smile...sau pe altele?

daca e pe alt srv..probabil are restrictie la tara...si daca tie de ex iti da eroare la tara,deaia considera ca esti din alta tara si nu poti intra:*...
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptyDum Mai 10, 2009 1:44 pm

Andrei io stau in sibiu Very Happy. Si Alexandra da, din pacate doar pe serv tau:)) da de obicei dupa cateva zile ma lasa sa intru iar:)) asa k... tre sa mai astept Very Happy Oricum bafta la frage:P Very Happy
Sus In jos
Grix

Grix


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 30
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/06/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptyLun Iul 06, 2009 1:08 am

Eu cred ca ai un Virus in Pc ma ajuta cnv pls?? :( 263988 ..
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptyLun Iul 06, 2009 12:32 pm

Da man, un virus care actioneaza doar in cs.. ma ajuta cnv pls?? :( 263988
Sus In jos
SouthMANIAK
MoDeRaTor
MoDeRaTor
SouthMANIAK


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 23/06/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptyLun Iul 06, 2009 4:17 pm

lol virus si mie m-i se intampla la fel tot din sibiu sunt .....suntem pe rds amandoi poate nu recunoaste ip-urile
Sus In jos
CoLT
MoDeRaTor
MoDeRaTor
CoLT


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 32
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 07/03/2009

ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( EmptyLun Iul 06, 2009 11:40 pm

Apoi oricum mie nu mi mai face asa,deci...no problem pt mn Wink A fost o eroare temporara:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





ma ajuta cnv pls?? :( Empty
MesajSubiect: Re: ma ajuta cnv pls?? :(   ma ajuta cnv pls?? :( Empty

Sus In jos
 
ma ajuta cnv pls?? :(
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ehe..pt inceput e bn 8->...cine mai ia redirect-ul si ajuta..va putea fi mai bn

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=CoUnTeR-StriKe->> ZoN3=- :: -=ProbLeMe CounTer-StriKe=--
Mergi direct la: