::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Disappointment ...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Disappointment ... Empty
MesajSubiect: Disappointment ...   Disappointment ... EmptySam Apr 04, 2009 2:37 pm

Demo -> gLd : http://www.hotshare.net/file/124415-3044721133.html [demo made by sPd^]

Pentru ca multi spuneau ca nu are nimic, si pentru a se convinge sa se uite la demo. =| .



Ultima editare efectuata de catre aLecsa :x in Joi Apr 16, 2009 7:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Disappointment ... Empty
MesajSubiect: Re: Disappointment ...   Disappointment ... EmptySam Apr 04, 2009 2:59 pm

aaa da?Neutral...


bravo fratilor

voi dati pro la cererile de admin:)
dar nu stiti dak respectivu are ceva sau nu...
nu vedeti ca nu judecati..
nu i-am dat contra numai pt faptu ca e stresant..si etc:)..e si prost pe deasupra..si mai are si cod ceva...e imposibil sa nu aiba..are cumva steam?Neutral

din cate stiu nu

k multumesc..Smile sper sa nu il mai vad prea curand..ca este enervant:)
si comentati la cererea lui asdat0r...sincer baiatu mi se pare chiar ok..joaca bine,are un vocabular adecvat...Smile nu ca altii


gen speedxxx,gld si altii:-j..

MULTUMESC anticipat!! o zi buna tuturor
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Disappointment ... Empty
MesajSubiect: Re: Disappointment ...   Disappointment ... EmptySam Apr 04, 2009 3:41 pm

ce aim pe fatza are Smile)) ..si cu cata nesimtire joaca :-j.. GG kare a facut demo Wink
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

Disappointment ... Empty
MesajSubiect: Re: Disappointment ...   Disappointment ... EmptySam Apr 04, 2009 5:59 pm

Ceea ce m-a deranjat mai mult p mine este faptul k unul din "on the front" (nu-i dau numele, sper sa se simta) era foarte recalcitrant in momentul knd am zis k are aim! rugamintea mea ar fi k atunci knd recrutati anumite persoane sa fiti mai atenti! devenise si "sl"...
ink o chestie:as propune sa nu se mai dea admine! cred k cei kre sunt acum sunt niste juktori kre totusi au habar d adminat! vin foarte multe cereri de la persoane kre joak o zi,2 si vor admin! dak gresesc,trageti-ma de urechi!Razz va salut!
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Disappointment ... Empty
MesajSubiect: Re: Disappointment ...   Disappointment ... EmptySam Apr 04, 2009 7:11 pm

Ai dreptate.. Si eu m-am mirat cand am vazut ca gLd devenise sL`.. =| si cel de care ziceai se contrazicea k nu are aim si ca e bun ca si sL` pana vine Star. =|
Oricum. ms de demo :]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Disappointment ... Empty
MesajSubiect: Re: Disappointment ...   Disappointment ... Empty

Sus In jos
 
Disappointment ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Jucatori=--
Mergi direct la: