::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aviza Adminilor

In jos 
+2
Fantasy
aLecsa :x
6 participanți
AutorMesaj
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyJoi Mar 19, 2009 5:40 pm

Lol ?! Paaai.. stii.. avem si noi viata noastra, nu putem sa stam mereu in CS sa dam afara codatii si sa schimbam harti. Si.. da, eu zic ca-s activa, nu cea mai activa, dar activa.N`am putut sa intru azi.. asta e.. am citit si-am dormit cat am putut de mult. :]
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyJoi Mar 19, 2009 5:56 pm

Asta deja tine de Alexandra.
Sus In jos
Fantasy




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 19/03/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyJoi Mar 19, 2009 6:04 pm

asa e, ma ofer voluntar =)))
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyJoi Mar 19, 2009 9:01 pm

Cand intru pe server si stau pe spec,nu`i bine..ca cica de ce nu joc.. Daca intru si ma joc,iar nu`i bine,ca de ce nu ma uit pe toti jucatorii... Ma voi cam ce ati vrea de la un admin? Sa stea toata ziua pe server,sa se uite toata ziua pe codati,sa scrie in consola numai amx_ban ; amx_addban ; amx_kick ; amx_llama ; amx_destroy ; amx_map ; etc?
Daca jucatorii ar fi corecti si nu ar juca cu coduri,nu ar injura,nu ar stresa adminii cu fraze gen : "schimba harta,da`i llama lu' ala.da`i ban lu' ala,da`i kick lu' ala si etc,atunci si adminii ar sta mai mult pe server.
Eu unul cand va aud cu frazele alea,inebunesc...pur si simplu numai suport.


P.S : Daca ai vreo reclamatie la adresa mea,am facut un topic mai jos. Daca nu numai scrie nick`ul/numele meu in toate posturile care aduc reclamatii altor admini.


Te salut !


Respect alecsa :X :*
Sus In jos
http://starcs.iad.ro
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 12:18 am

Sper sa nu aberez prea mult.. :-?

Noi avem 'puterea' dar avem si ochi. Putem [marea majoritate.. k sunt si admini chiori Smile] sa ne dam seama cand cineva are cod. Pe de alta parte, cand toti jucatorii incep "X are coade!!!!" , "x" isi va scoate codul pentru ca se asteapta la poze. Deci nu faceti nimic folositor daca incepeti sa va plangeti. Razz. In plus, unii se plang "vaaai ce codaaati", adminul intreaba cine, userul raspunde "numai conteaza :-j", atunci de ce naibii te mai apuci sa comentezi ??? [ma refer in general]
Iar faza cu hartile.. marea majoritate tipa sa se schimbe harta, iar cand intreaba adminul ce harta sa puna/sa dea la vot .. tacere. Nimeni nu mai zice nimic. Daca dai la vot niste harti la intamplare, o sa inceapa comentarii ca de ce ai pus harta aia ca ei nu voiau harta x o voiau pe y. Vesnic lume nemultumita.

2 ore fara admin pe server? Ce ti se pare asa mult? :-/ Dupa cum am zis, avem si noi viata noastra si nu putem sa ne-o programam dupa un server de CS. Fiecare intra cand poate si sta cat poate.

Cum zicea si Star, daca jucam, incep comentarii ca de ce nu suntem atenti si ca suntem admini degeaba & Co. Daca stam spect, comentarii ca dc stam spect in loc sa jucam? :-/

Niciodata nu o sa fie toata lumea multumita :-j.

Scuze de post lung. Smile
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 8:00 am

Man,uite o zi din viata mea : Ma trezesc la 8 dimineata,imi fac un dush,mananc putin si la 9 am plecat la munca,ajung acasa dupa ora 5-6 , sunt zile in care vin mai devreme,dar destul de rare. Cum ziceam,ajung acasa,mai fac un dush,mananc si "sar" la pc.. Intru pe svr sa ma joc si eu putin si aud jucatorii.schimbati harta,ban lu' ala...kick lu' ala....ala are coade. Pai iti dai seama ce chef am eu de chestii dastea? Smile)

Nici eu n`am nimic cu tine man,nam nimic personal. Dar in topicul acesta o sa ne contrazicem pana IERI Wink

App,cati admini sunt pe server?
Eu de fiecare data cand intru pe server,o vad doar pe alecsa...l`am mai vazut pe fear,pe tr1st...si de 2 ori pe spd,mai sunt si altii?
Sus In jos
http://starcs.iad.ro
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 8:34 am

Eu, tu, fear, butu de tr1st, fallen, anny si alexa. :] Astia suntem.
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 9:58 am

alecsa..eo nu sunt ai uitat...Neutral....ji oricum dupa ora 12 juma eo nu pot sa fac nik pana pe la 18...19...k atunci ies de la scoala...Neutral..in weekend incerc sa stau kt mai mult p server..dar degeaba k nu am cum sa fac nik...dar pot chema adminii rpd...Neutral...si andrei...ai si tu id'ul alecsei...sau cuiva care e admin...chiar nu era nici unu p mess?Neutral....nu are cum..alecsa sta toata ziua in casa..trebuia sa fie p mess.sau makr ii lasai msg dak era offline si vedea...si o fi ea boota...da venea sa rezolve..Neutral....dki reclamatia asta e INUTILA pt k noi nu avem nici o vina !Neutral sunt codati..asta e ...p toate serverele este cate un codat....nu avem ce face...avem si noi problemele noastre..Neutral....kt despre harti...i'am zis alexandrei sa bage amx_cvar mp_timelimit 35...dar nu se salveaza...si knd se schimba mapa revine la normal..adk 60 min p mapa....Si andrei mai asteapta k vad k mergi bne cu cererea....si o sa fii u admin sa vzi k nu e ushor sa faci tot ce vor unii playeri...k trebe sa te imparti in mai multe parti..sa faci cva sa fie bne pt toti...si nu snt doar niste comenzi aruncate akolo...trebuie sa si gandesti knd le tastezi...Neutral.....eO zic sa va abtineti toti de la felul asta de reclamatie...k nu isi au rostu...sntem maxim 6 admini...Neutral....j nu putem sa facem fatsa...Neutral...rabdare sa se mai faca cereri de admin....dar admini de astia kre stiu nu pusti de robotei qm s'au faqt pana aqma [unii snt exclusi din cuvantul robotei].....Aveti grija..


off : ma doare mana Sad
Sus In jos
d0n'T cRy
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
d0n'T cRy


Numarul mesajelor : 56
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 28/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 10:46 am

nu vreau sa ma bag ca nu e treaba mea ... dar sper sa nu mi-o luati in nume de rau....


Andrei are dreptate ... eram si eu pe server cu el cand am asteptat 2h,2h:30 sa intre un admin sa skimbe harta[a schimbato de a rupto in SNOW :-L]... [eu am mai chemato pe alecsa pe server cand am vazu k este vreun codat] eu inteleg viata personala fiecaruia dar cum spunea si Andrei faceti-va un program ....Smile

off: aveti ceva cu hartile astea : Snow,d2,inferno ! ...... mai exista si de_aztec, de_nuke , cs_militia etc. .... sunt si planshi frumoase.... SNOW ar trebui stearsa din lista cu harti Smile)). Mersi
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 12:04 pm

d0n'T cRy a scris:


off: aveti ceva cu hartile astea : Snow,d2,inferno ! ...... mai exista si de_aztec, de_nuke , cs_militia etc. .... sunt si planshi frumoase.... SNOW ar trebui stearsa din lista cu harti Smile)). Mersi

pai cand st 3-4-5 playeri pe sv Neutral tie iti place sa te alergi aiurea pe harti dinastea mari ?Neutral de_aztec de_nuke si altele care zici tu Neutral .... si din cate obs snow e "puterea " pe majoritatea serverelor kand sunt playeri putini si tu zici sa o scoata :-j...cand st playeri mai multi da ar merge si ce harti zici tu...
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 2:08 pm

Andrei a scris:

Apropo... Restrikt, tu joci pe server? sa mor daca te`am vazut in astea 2 luni de cand joc Neutral Smile) Very Happy

da joc Smile ..intreabo pe alexandra..alecsa..trist..si mai st care mau vazut ..si ai jucat cu mn pe sv si nu numa odata :)dar vad ca ai uitat :)acu intru mai rar Smile k nu prea mai am asa kef de cs Smile intru doar kand st plictisit Smile si nam ce face Razz
Sus In jos
d0n'T cRy
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
d0n'T cRy


Numarul mesajelor : 56
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 28/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 8:45 pm

Rstrykt a scris:
d0n'T cRy a scris:


off: aveti ceva cu hartile astea : Snow,d2,inferno ! ...... mai exista si de_aztec, de_nuke , cs_militia etc. .... sunt si planshi frumoase.... SNOW ar trebui stearsa din lista cu harti Smile)). Mersi

pai cand st 3-4-5 playeri pe sv Neutral tie iti place sa te alergi aiurea pe harti dinastea mari ?Neutral de_aztec de_nuke si altele care zici tu Neutral .... si din cate obs snow e "puterea " pe majoritatea serverelor kand sunt playeri putini si tu zici sa o scoata :-j...cand st playeri mai multi da ar merge si ce harti zici tu...



Spuneam doar la caterinca ... si snow sa joci tu ca eu asa ceva nu mai joc Very Happy ... si iti spun eu ca snow e ce-a mai naspa harta Neutral

off: nu mi-o luati in nume de raw da prefer sa nu joc cand e snow Smile
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL
Newbie
Newbie



Numarul mesajelor : 49
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/01/2009

Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor EmptyVin Mar 20, 2009 10:54 pm

Ehe..mai copii Smile) pe vremea mea,acum 6-7 ani..erau vreo trei harti gen fy_snow : fy_iceworld ; fi icewordl2k si fy_tundra...fy_tundra a fost printre primele harti Smile) se jucau doar in retea hartile alea,in sali de pc,cand mai cadea nett`ul Smile In rest se jucau harti mari,online - de_dust2 ; de_dust ; de_aztec ; de_nuke ; de_inferno ; de_cbble si multe altele Smile) acum..numai fy_snow vezi..chiar ca`i aiurea..si mie mi s`a luat de harta asta.. X( Very Happy
Sus In jos
http://starcs.iad.ro
Continut sponsorizat





Aviza Adminilor Empty
MesajSubiect: Re: Aviza Adminilor   Aviza Adminilor Empty

Sus In jos
 
Aviza Adminilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: