::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 spd^ asta se numeste admin???

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
puiu_de_la_slatina

puiu_de_la_slatina


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/03/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: spd^ asta se numeste admin???   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 7:44 pm

intruu azi la 19:20 era fy_snow si erau 12 insi ii zic sa o schimbe si cica el e admin face ce vrea ....apoi ma provoaca ca sa il jignesc imi da llama apoi joc 2,3 runde cu llama si imi da kick nush de ce pt ca nu mai puteam sa scriu sa zic ca lam jignit apoi imi ia llama si imi da ban 10 minute nu stiu motivul exact dar ma tot jignea ca sa poata sa imi dea ban..halal admin .. unii sunt intradevar admini ...alecsa,tr1st,etc,etc..dar unii SUFERA rau de adminv si sunt varza
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: :))))))   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 8:25 pm

Asa e ma Puiule...cum zici u...Smile) dar in toata aceasta mik povestioara a ta...d c nu spui c fel d limbaj folosesti??? k sa dea mai bine la catastiv,huh? si btw...kick ai luat pt k erai afk d vreo 10 runde...ai intrat...si m-ai intrebat "d c kick ma butule"...ti-am zis d c...mi-ai zis "besi"...fa si u calculele acum...sau nu prea t duce capsorul ala...
Sus In jos
d0n'T cRy
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
d0n'T cRy


Numarul mesajelor : 56
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 28/01/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: Re: spd^ asta se numeste admin???   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 8:40 pm

1. imi place de sPd k are gusturi bune la telefoane Wink (ai tel ca al meu)
2.Nu cred ca puiu ar injura :-? adica a fost admin akm nush :-?
3. PACE IN LUME !!!!




OFF: DATI ADMINU INAPOI LU PUIU !



si acum o sa apara discutii ca de ce ma bag .. k nush ce :-T ... e o tara libera Very Happy
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: ...   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 8:50 pm

Nu am zis k a injurat...unde ai vazut u asta?a vorbit urat si nu s potolea...in final c atata tam-tam pt un ban d 10 min? dak nu vreti sa existe respect intre juktori p sv...c rost mai are sa stric butoanele la tastatura? hai cu toti sa n zicem "bulangii,buti,ratati etc" k facem si reclamatii dupa! si k sa vedeti cum gandeste...am zis "astuia" cu referinta la el...si s-a simtit ofensat!corect!dar Puiule, la subiectul mesajului tau c scrie? cumva "asta"?
Sus In jos
puiu_de_la_slatina

puiu_de_la_slatina


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/03/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: Re: spd^ asta se numeste admin???   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 9:14 pm

mane laso moarta ca nu ti-a zis nimeni ,,boot'' sau ,,besi''sau cum mai zici u ma deranjat ca mi-ai dat kick cand jucam si chiar nu ti-am zis nik ca aveam llama si apoi am zis,,ba asta de ce mi-ai dat kick ??suferi de admin'' si hop a venit banu eu pt o singura reclamatie ca am dat un ban care nu trebuia sa il dau da apoi mi-am cerut scuze ca lam dat mi sa loat adminul iar u vad ca ai o gramada de reclamatii si nu ti se mai ia ...poate face alexandra vreun vot dak vor sa i se dea adminu inapoi lui puiu sa vezi cati voteaza pentru ...ca am suferit si eu odata de admin ca tine dar akum mi sa loat dar vreau totusi adminu inapoi pt ca stau mai mereu noaptea pe sv si inta tot felu de codati ..si nu sunt admini. si dak tot insisti ca eu te-am jignit de ce nu arati cand te-am jignit?? oricum laso moale ca nu vreau sa ma cert cu tine ...aa si pana la urma ajung la vorba lui alecsa ''e doar un joc de cs ...a sau la ''vorba alecsei'' ca si asa miai zis ca sunt analfabet ca nu stiu sa scriu Wink..
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: ...   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 9:17 pm

Ai dreptate!IMI CER SCUZE PUBLIC!!!brusc am avut ceva cu tine!ma ierti? ai grija k poate creste nasul,mah Pinochio!
Sus In jos
puiu_de_la_slatina

puiu_de_la_slatina


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/03/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: Re: spd^ asta se numeste admin???   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 10:00 pm

PINOCHIO???? na ma vezi ca u ai ceva cu mine si ma provoci.... degeaba iti ceri scuze ca si eu mi-am cerut da tot mi sa loat adminul ...sper sa se ia decizia corect in aceasta reclamatie postata de mine...
Sus In jos
sPd^
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
sPd^


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 40
Localizare : In dud...
Data de inscriere : 24/02/2009

spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: Re: spd^ asta se numeste admin???   spd^ asta se numeste admin??? EmptyLun Mar 16, 2009 10:08 pm

U chiar crezi k imi ceream scz?? hai lasa-ma k nu mai rasp la nici un post! am ajuns sa ma cert cu unu' k tine...u crezi k imi ardea mie d tine? mi s pusese mie pata p tine asa deodata? fa-ti un control, baiete! si minciuna e o boala! pa si numai bine! din partea mea "TOPIC CLOSED"!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





spd^ asta se numeste admin??? Empty
MesajSubiect: Re: spd^ asta se numeste admin???   spd^ asta se numeste admin??? Empty

Sus In jos
 
spd^ asta se numeste admin???
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» jooper ji asta :))
» Trebuie sa vedeti asta
» DIn seara asta 9.9.2009 anuntza ca
» :|:|...draci la maxim...cine dracu e asta?
» sper k de data asta ma bagati si pe mn in seama...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=[AnunTuri & RecLaMaTzi;))]=- :: -=Reclamatii Admini=--
Mergi direct la: