::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cerere Unba made By 1nst1nct

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
1nst1nct




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 36
Localizare : Buc - Pantelimon
Data de inscriere : 28/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptyVin Mar 06, 2009 10:20 pm

Stiu ca nu va bucurati sa ma revedeti si ma credeti codat dar am dowada ca pTq a jucat cu niku meu Wink) pana akm nu am postat pt ca nu stiam daca o sa ma credeti dar miam facut curaj fie ce o fi :
[G][Dead](1)1nst1nct:wa Cine esti?
[G][Alive]1nst1nct: sunt pTq si vreau sa iau ban pe niku tau pt ca lai dat degol pe pino ca avea wall
[G][Dead](1)!1nst1nct:fgm mah n00bule esti nebun?
[G][Dead]1nst1nct:Hay ca ai ban
1nst1nct change name to pTq
Added to baned list
connect fragzone.no-ip.org
You have baned from this server

Mda care ma credeti care nu .... si daca nu o sa mise scoata banu vreau sa se faca dreptate
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptyVin Mar 06, 2009 10:27 pm

Si io pot baga aceste texte Razz ..sincer ..io nu as crede.. si io pot sa fac asa ceva ..sa modific sau sa scriu ceea ce era pe pe sv + ca nu cred io k ai salvat tu ce sa vorbit atunci pe sv in legatura cu kestia asta k tia furat Ptq nick-ul..+ ca io il kunosc asa cat de ca de bn pe PTQ si nu stiu sigur daca ar face asa ceva ...asa k nu stiu daca conteaza parerea mea ..dar sincer io zic k nu tine faza....
Sus In jos
1nst1nct




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 36
Localizare : Buc - Pantelimon
Data de inscriere : 28/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptyVin Mar 06, 2009 10:38 pm

plm mane o mai fost prins pTq cu aim Sad
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptyVin Mar 06, 2009 10:44 pm

pTq e jucator bun..nu cred ca ar putea avea coduri..si are si steam:)
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptyVin Mar 06, 2009 10:54 pm

Da Alexandra are si STEAM + ca nu cred k ar intra cu coduri k il cunosc cat de cat ..si nu cred k e asa razbunator cum zici tu k lai turnat pe nu stiu cine (si are o varsta kat de cat mare vreo 22-23 cam asa cred si nu kred k la varsta asta iar arde lui de asa ceva sa bage coduri sa skimbe numele sa se razbune k nu stiu ce ai facut tu ..) ...si + k miai zis k asta sa intamplat demult..si nu prea as crede io k ai salvat tu convorbirea asta de pe server de demult....si cum am mai zis si io si oricine ar putea scri as ceva sa modifice ceea ce sar scrie in consola.. nu tine..
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptySam Mar 07, 2009 12:07 am

Cerere Unba made By 1nst1nct 903430 rstryky:X..ai dreptate:)...e foare bun la cs..Smile..imi place si cum gandeste..
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptySam Mar 07, 2009 2:49 am

OFF: PASARIKO shh k ma rosesc =))) =))) Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Smile)) Smile)
Sus In jos
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptySam Mar 07, 2009 12:49 pm

Btw Instinct.. "baned" e cu 2 'n' :]]
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptySam Mar 07, 2009 12:54 pm

+ inka o greseala dea ta ...


[G][Dead](1)!1nst1nct:fgm mah n00bule esti nebun?


Ce cauta semnu ala (!) cu rosu in fata numelui..vezi k e greseala ...nu tine ....
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct EmptyDum Mar 15, 2009 12:44 pm

Lui 1nst1nct nu i se scoate nici un ban..punct:)

Closed!!
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
Continut sponsorizat





Cerere Unba made By 1nst1nct Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unba made By 1nst1nct   Cerere Unba made By 1nst1nct Empty

Sus In jos
 
Cerere Unba made By 1nst1nct
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Ban :)
» cerere 4 D-zeu
» CeReRe admin by Fl@m3 din nou :D
» cerere unban
» Face si EU cerere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: ~[-=FraGZoNe.No-ip.Org=-]~ :: -=Cereri Unban=--
Mergi direct la: