::.FragZone.ForuMotion.CoM.::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
::.FragZone.ForuMotion.CoM.::

FraGZoNe.No-ip.Org
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 DEZAMAGIT TOTAALLLL

In jos 
+3
aLecsa :x
AleXaNDRa
AzzzT0R
7 participanți
AutorMesaj
AzzzT0R




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/02/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyDum Mar 01, 2009 8:50 pm

Ba stau si ma gandesc cand de tzaran infect sa fii sa intri cu numele cuiva si sai strici ranku ... asta mi sa intamplat mie azi ... nu se poate ceva in privinta asta sa fie rank pe ip Smile) ??????
ba dak as fi avut un rank de 2 bani mai ziceam ma frate dar cat mam chinuit sa fac ranku ala ca sa intre un Indivit egoist si sa mil strice ...
aveam 968 death acuma am 1012 ... cata osteneala pt nimic sa mor io




DEZAMAGIT TOTAALLLL 206401
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyDum Mar 01, 2009 9:20 pm

nu intra nimeni cu nick-ul tau..dar asa se intampla..ca sunt multi care intra..si unii joaca chiar bine..si creste mult rank-ul
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
aLecsa :x
MoDeRaTor
MoDeRaTor
aLecsa :x


Numarul mesajelor : 387
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti - Berceni :)
Data de inscriere : 25/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyDum Mar 01, 2009 9:44 pm

Si de ce i-au crescut death-urile ?!
Sus In jos
AleXaNDRa
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
DeTiNaToR-=FraGzOne=-
AleXaNDRa


Numarul mesajelor : 592
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyDum Mar 01, 2009 9:45 pm

a specificat el ca i-au crescut?Neutral...
Sus In jos
https://fragzone.forum.st
AnNytZza
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
AnNytZza


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 33
Localizare : Valcea
Data de inscriere : 17/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyLun Mar 02, 2009 7:34 am

Da
"aveam 968 death acuma am 1012 ... cata osteneala pt nimic sa mor io "

Nu stiu ce s-ar fi putut intampla....dar exact acelasi mi se pare ciudat.... confused
Sus In jos
http://anyta-anyta.hi5.com
Luksul
JuniOr-MemBeR
JuniOr-MemBeR
Luksul


Numarul mesajelor : 67
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyMar Mar 03, 2009 10:39 am

shi la mn cand am intrat shi io sa joc era unu k numele meu Smile)) avea vreo 70 deathuri si 15 crime ...si de pe 20 am ajuns p 40 "Sad
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyMier Mar 04, 2009 8:06 am

hmm...din cate imi amintesc eu...asa am patiti si eo p star.....dar la mine a fost mai raw....mi s-au scazut 300 kill....mi s'au bagat deaduri de mai adus p locul 50...si eram p locul 2...dki...poate sa fie eroare de la server...nu dati repede vina pe alti playeri....ca oricum...nu avem ce sa le facem..nu stim cne sunt....Neutral...asta e....dar asta nu inseamna ca tia strikt unu ranku...gta numa joc p server...se mai intamplat....ce sa va fac...toata lumea o pateste...:-<
Sus In jos
AzzzT0R




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/02/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: AzzzT0R.ps2-   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyMier Mar 04, 2009 1:59 pm

tu crezi k joc 4fun sami pierd vremea ? si pe deasupra sa intre un dobitoc sami strice ranku || Joc sa devin mai experimentat nu ca sa o ard k joc si io cs. Acum as fi avut 1000 death si 3555 de frage.Ce rost are sa mai joci dak nu poti sa faci rank,dar acum nu mai fac eu rank k sa nu-mi para rau mai tarliu ..




OFF-TOPIC: cati ani ai ma tu ??? si pe snow nush sa joci decat la balcon de acolo toti stiu sa traga si sa dea headuri ..


Ultima editare efectuata de catre AzzzT0R in Mier Mar 04, 2009 5:25 pm, editata de 2 ori (Motiv : 2 ani ...)
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyMier Mar 04, 2009 2:24 pm

AzzzT0R a scris:


OFF-TOPIC: cati ani ai ma tu ??? .

Uitate la Profilul lui k scrie si cati ani are Neutral Neutral (15 in caz k nu vezi prea bn ) Neutral ..dar tu cati ani ai de te crezi asa bun in CS ?
Sus In jos
AzzzT0R




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/02/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: AzzzT0R.ps2-   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyMier Mar 04, 2009 2:54 pm

ba vere nam zis k sunt bun am zis k as vrea sa devin mai bun ... tzu tzu tzu ... da tu nu te mai baga ba k te vad pe server odata la 1 luna asa k stai in banca ta
Sus In jos
Rstrykt
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Rstrykt


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyMier Mar 04, 2009 4:43 pm

Ba "NeNe" Io tiam zis ceva ce nu ai vazut tu ..k sa fi mai atent .. da daca tu crezi k ma bag e problema ta...Si pana la urma kare e problema ta k io intru pe sv odata pe luna ? pot sa intru si odata la 3 luni Neutral intru k un simplu player Neutral kare e problema ? ce st obligat sa intru pe sv? Nu prea cred...Asa k calm...Si la faza k tiam zis io ca tu nu vezi cati ani are Trist ,ce legatura are asta cu Sv? Neutral
Sus In jos
Tr1sT:( cLoSe
MoDeRaTor
MoDeRaTor
Tr1sT:( cLoSe


Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : BuCuReSti
Data de inscriere : 29/01/2009

DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL EmptyJoi Mar 05, 2009 12:48 am

azztor...terminate frte...ca daca cobor de la balcon..ma plict...ca nam ce face...asa ca e mai bne sa stau retras...si taci dak nu vrei ban p forum...si dobitoc..esty u k joci cs pt rank....asa ca taci....si joaca ca dak esty bun recuperezi...da u in loc sa faci asta...stai si ne tii noua morala....de parca avem noi vreo vina...si cred ca expresia stai in banca ta...iti e dedicata tie...dki...sa nu te mai aud...Wink...Bye Bye...topic closeD...ne pierdem vremea Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty
MesajSubiect: Re: DEZAMAGIT TOTAALLLL   DEZAMAGIT TOTAALLLL Empty

Sus In jos
 
DEZAMAGIT TOTAALLLL
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::.FragZone.ForuMotion.CoM.:: :: -=D!V3rSe=- :: -=Discuti In leg cu srv Frag-Zone.no-ip.org=--
Mergi direct la: